קידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

קידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

עם 1.3 מיליארד חשבונות פייסבוק פעילים ו-1 מיליארד חשבונות אינסגרם פעילים, שתי הרשתות החברתיות הללו הפכו למעצמות על בכל הנוגע לטרנדים, שיתוף תמונות ופרסום. כיום אף בית עסק לא יכול להתנהל בצורה מוצלחת בלי נוכחות כלשהי בפייסבוק ובאינסטגרם, ולכן בתי עסק רבים מפרסמים את עצמם בשתי הרשתות החברתיות הללו. באמצעות קידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם, אתם יכולים להגדיל את החשיפה של בית העסק שלכם באופן מיטבי ובתקציב שמתאים לכם.

קידום ברשתות חברתיות – הדרך שלכם למעלה

בישראל יש כיום מעל 3 מיליון חשבונות פייסבוק פעילים, כלומר מדי יום נכנסים לרשת החברתית הזו מאות אלפי אנשים שגוללים מעלה ומטה ונחשפים לתכנים מסוגים שונים. בשנים האחרונות עלו קמפיינים ממומנים רבים בפייסבוק שהתגלו כהצלחה הודות לחשיפה הגדולה באתר הזה, ולכן בתי עסק רבים נכנסים לפייסבוק במלוא העוצמה, בין אם זה עם עמודי עסק ובין אם זה עם קמפיינים ופרסומים ממומנים.

כיום אתם יכולים לשלם כדי לחשוף את העסק שלכם באינסגרם ובפייסבוק, ולהיות חלק מהרשתות החברתיות הללו הצומחות ללא הרף. מלבד פוטנציאל ההצלחה של קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם, שתי הרשתות הללו מאפשרות לבצע פילוח וניתוח של קהל היעד באופן שמאפשר “לחדד” קמפיינים עתידיים ולמשוך אפילו יותר לקוחות פוטנציאליים. כיצד? על ידי בנייה מחושבת ומוקפדת של קמפיינים לפייסבוק וגם קמפיינים באינסטגרם.

החוכמה בעת בניית קמפיינים כאלו היא לא רק לגרום לגולשים להיכנס לפרסומות, אלא למשוך אותם לעמוד ולאתר של בית העסק. ברגע שתגלו מי קהל היעד שלכם ומה ההעדפות שלו, תוכלו לבנות תכנים לפייסבוק ולאינטגרם שימשכו אותם דווקא אל העסק שלכם. באמצעות מיקום נכון של קישורים אל עמודי מוצרים, תוכלו לקבל חשיפה ישירה אל בית העסק שלכם, ולכן חשוב לשלב קישורים בתכנים שאתם מעלים לרשתות הללו.

מלבד תכנים מוצלחים, עליכם גם להיות זמינים לקהל היעד שלכם בכל עת. תוכלו לעשות זאת על ידי מערכת שליחת הודעות (מסנג’ר), באמצעות שירות מענה רובוטי, שירות לקוחות טלפוני וכל אמצעי אחר שיאפשר לכם לשמור על קשר יומי עם קהל היעד ולספק להם מענה לשאלות, בקשות והזמנות.

עדכונים תדירים גם מהווים חלק חשוב מקמפיינים ממומנים בפייסבוק ובאינסטגרם, וכדי להישאר בתודעה של קהל היעד, מומלץ שתעלו פוסטים ותכנים מעניינים ומושכים על בסיס יומי.

מדוע לבחור דווקא בשיטת הפרסום הזו? התשובה הפשוטה לכך היא שקידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם עולה פחות מאשר קידום ממומן בגוגל. באמצעות השקת קמפיינים ממוקדים בפייסבוק, אתם תוכלו למקסם את החשיפה שלכם בעלות נמוכה יותר לעומת גוגל, ובכך לחסוך כסף תוך הגדלה של העסק שלכם.

פרסום ממומן מהווה דרך יעילה להוציא את השם שלכם החוצה, ואחת הדברים היעילות ביותר כיום עבור הזה היא פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם. שתי הפלטפורמות המעולות הללו יכולות להגדיל את החשיפה שלכם במידה ניכרת ולמקסם את תקציב הפרסום שלכם בצורה יעילה במיוחד.

 

Close Menu