בניית אתר קטלוג

חלון ראווה למוצרים ולשירותים

אתר קטלוג המאפשר להציג באתר דפים נוספים עם מגוון רחב של מוצרים , שירותים וכישורים שיצרו עניין אצל הלקוח. חדש – בנית אתר קטלוג עם אפשרות להוספת מערכת סליקה המאפשרת רכישה מיידית בצורה מאובטחת באתר, בצורה יעילה. בניית אתר בצורה מוצלחת תוביל להשגת חזונכם במיתוג ובשיווק דיגיטלי, ותמקסם את קהל היעד המובל לאתר, בניית אתר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות בכתיבת קוד ………. התורמת לאופטימזציה, אתר רספוניסיבי חכם, המתאים עצמו לכלל סוגי המסכים והמכשירים ובעיצוב המשפך באתר המנווט את הלקוח שלנו לפעולה, על ידי הכרות עם העסק ולקוחותיו, בניית משפך צרכים נכון והכוונת מטרות נתכנן ונבנה אסטרטגיה שתוביל מערכת שלמה של תוצרים לקידום העסק שלך. הנעה לפעולה, יצירת צורך וחשיפה, בביסוס מודעות, ערך מוסף, שידור מסרים תת הכרתיים תוך כדי כתיבה ועיצוב באלמנטים פסיכולוגים ושיתוף פעולה של מחלקת השיווק שלנו, מחלקת התיכנות, ומחלקת העיצוב הגראפי שיצרו בעבורכם מערכה שלמה להצלחה! בעזרת תוכנות סטייסטיות שפותחו בעבורכם נשפר ונייעל את אתרכם עפי אופן השימוש של קהל הגולשים באתר, בעזרת טכניקות פרסום באתר נוכל להציג לקהל יעד המתעניין באתר מודעות רלוונטיות ושירותים בכלל רחבי הרשת בפרסום חוזר ונשנה.

רספונסיביות

אתר חכם המתאים את צורתו בהתאמה חכמה לכל סוגי המכשירים ולגודל המסך בו נפתח. האתר שלכם יבנה לפי קו מנחה המנווט את הגולש באתר, בכדי לתת מענה לכלל הגולשים בכל סוגי המכשירים נבנה את האתר ברספונסיביות גמישה התומכת בכל סוגי המכשירים במובייל, במערכת אנדרואיד ו-apple. אתר נוח למשתמש יוביל להצלחה ומימוש הפוטנציאל לקהל היעד ויתרום רבות לאופטימיזציה באתר.

שלבי פיתוח

שלב ראשון - הגדרת מטרות

בשלב הראשון לאחר בחירה ואבחון במסלול המתאים של בניית האתר, נחל בהכרות עמוקה עם העסק, עם השירותים והמוצרים המוצעים, הגדרת כוונות ומטרות , נאפיין ונבין את הציפיות והשאיפות של העסק את תכלית השיווק וקהל היעד הרלוונטי שיגיע לאתר החדשה שנבנה.

שלב שני - מחקר שוק ומתחרים

לאחר הכרות עם המוצרים והשירותים של העסק, צוות המומחים שלנו יחל בניתוח השוק.

מה מילות הביטוי שמחפש הלקוח הרלוונטי ואיזה מוצר או שירות ספציפי יחפש בכדי שנוכל להוביל אותו למציאת האתר שלנו. נחל בטרגוט קהל היעד, מי קהל היעד? מה תחומי העניין? קהל היעד מכיר את המותג? או שמא נצטרך להעלות מודעות,  אלו יועילו בבניית אסטרטגיית השיווק, עיצוב ואופטימיזציה האתר בשלבים המתקדמים יותר לאחר בניית האתר

שלב שלישי - אפיון האתר ובניית אסטרגטגיה

עם היעד על חזון העסק ולאחר שהבנו את המטרות והכוונות ,את תנועת השוק וקהל היעד המיועד, נחל באפיון קו המנחה את האתר בצורה שיווקית את המסרים שיועברו לגולשים באתר, את ההנעה לפעולה באתר וניווט הגולשים לתכלית מטרתנו השארת פרטים, התקשרות, רכישה באתר קריאה נוספת על השירות ועוד.

עם צוות המומחים שלנו ממחלקת השיווק ומחלקת העיצוב הגראפי שלנו, נמצא את הקו העיצובי המנחה את האתר כמשפך המוביל את הלקוח, עם הגוונים המושכים ביותר והמדויק ביותר, עם קריאייטיב מדויק ללקוחות הרלוונטיים שיגלשו לאחר בניית האתר.

שלב רביעי - פיתוח הפרויקט

בשלב זה לאחר שיצרנו סקיצה לעיצוב הגראפי לבניית האתר, נחל בחלק הלא פחות חשוב, מאחורי הקלעים של האתר, מה שייתן אופטימיזציה לאתר, קידום אורגני לעתיד ולא פחות חשוב יספק מהירות ונוחות לגולשים, פיתוח תכני של האתר באופטימיזציה וברספונסיביות מלאות, כתיבת קוד האתר שלנו ובו הטעמת התוכן ומילות החיפוש בקוד ובתכני האתר, נאסוף חומרים לפי הקו המנחה שבחרנו, נתכנת נבנה וניצור את האתר לפי גווני האתר , הטקסטים, התמונות שיוצגו ואת המשפך המנווט את הלקוח לפעולה באתר החדש.

שלב חמישי - העלאה לרשת

לאחר בניית האתר, סבבי הסקיצות התיקונים והגמורים האחרונים כשכולם מרוצים מבניית האתר החדש, לאחר העבודה הרבה ואישורכם הסופי נעלה את האתר לרשת, נקשר את דף יצירת הקשר למערכת הדיוור, נצא לדרך בשיתוף פעולה עם החזון, המטרות והכוונות ובמוכנות מלאה בעבור לקוחות רלוונטיים חדשים באתר ובעסק שלנו.

שלב שישי - עדכונים שוטפים

אופטימיזציה לאתר היא דבר הנעשה באופן קבוע, ביצוע עדכונים שוטפים, פיקוח ובקרה לפי הדרישות של גוגל המשתנות עם התחדשות הטכנולוגיה. נשמור על אבטחה יעילה, חזקה ואיכותית ביותר ברשת באתר שלכם, בכדי שללקוחות שלכם תהיה חווית גלישה יעילה ודירוג האתר בגוגל ישתפר באופן תמידי.

039-rating

עדכוני אבטחה

עדכוני אבטחה שוטפים לאתר של קידמת הטכנולוגיה, שיתרמו גם לאופטימיזציה

016-web-management

מערכת לניהול תוכן

בה תוכלו להוסיף עמודים עצמאית ללא הגבלה, לבצע שינוים באתר ולהוסיף תכנים נוספים.

001-target

אתר הבנוי כמשפך

קו מנחה של האתר אשר יוביל את הלקוחות באתר להמרה באתר ועגלה חכמה לרכישה מהירה באתר

041-percentage-1

תעבורת נתונים

תעבורת נתונים בנפח האתר של כXXX GB , התורמת למהירות העלאת האתר לגולשים ולאופטימיזציה

024-magnifier

רימרקטינג

גוגל אנאליטיקס המאפשר ניתוח תנועות באתר, יחסי צפייה – המרה , מעיין הופנו, פעולות באתר, פעולות בעגלת הקניות ואפשרות לפרסום חוזר ללקוח

043-diagram-3

דף נחיתה

לאחר השקעה בשיווק הדיגיטלי ובניית האתר נרצה להבטיח את יצירת הקשר עמנו בעזרת דף נחיתה הבנוי בקו עיצובי הממיר לקוחות רלוונטיים שנכנסו לאתר

014-help-1

מערכת נגישות אתר

מערכת נגישות אתר – רכיב נגישות אתר לבעלי מוגבלויות , המותאמת לחוקה

004-cup

סליקה מאובטחת

מערכת סליקה מאובטחת המאפשרת אופציה לרכישה מהירה באתר עם תהליך רכישה מאובטח בארץ ובחול של קדמת הטכנולוגיה

032-planet

שפות נוספות

אפשרות לשכתוב האתר לשפה נוספת בכדי להרחיב את נגישות האתר לקהלי יעד נוספים

facebook

רשתות חברתיות

אפשרות להוספת קישור מהיר לדף העסקי בפייסבוק לרשת האינסטגרם או לערוץ היוטיוב האישי של העסק.

046-www

אופטימיזציה

תשתית האתר תבנה באופטימיזציה מלאה לדרישות גוגל, ויוטמעו מילות ביטוי בקוד ובתכני האתר

waze (1)

פיצ'רים נוספים

אפשרות להטמעת פיצ'רים כגון וויז , וואטסאפ בלחיצת כפתור להתקשרות מהירה ולהגעה מהירה לעסק מתוך האתר שנבנה

סגירת תפריט