אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

בניית דף נחיתה

דף נחיתה - הפנים של העסק שלך

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, דף נחיתה הוא הפנים הראשוניות שפוגש הלקוח הפוטנציאלי את העסק שלנו, לאחר מאמץ רב שנשקיע בכדי שקהל היעד הרלוונטי ילחץ ויגיע אל דף הנחיתה שלנו נרצה להבטיח את שיטות הפרסום בהם השקענו ולהמיר את הגולש בדף הנחיתה ללקוח רלוונטי, לשם כך הצורך בדף נחיתה עם כתיבה קריאייטיבי, דף נחיתה ממיר, שינווט את הלקוח ויניע לפעולה בכתיבה ובעיצוב באלמנטים שיובילו להשארת פרטים או התקשרות.  

רספונסיביות

בניית אתר חכם המתאים את צורתו לכל סוגי המכשירים וגודל המסך בו נפתח.

האתר שלכם יבנה לפי קו מנחה המנווט את הגולש באתר, בכדי לתת מענה לכלל הגולשים בכל סוגי המכשירים, נבנה את האתר ברספונסיביות גמישה התומכת בכל סוגי המכשירים והמסכים- במובייל, במערכת אנדרואיד ו – Apple.

בניית אתר נוח למשתמש, יוביל להצלחה ומימוש הפוטנציאל המתבטא בהמרות של קהל היעד ויתרום רבות לאופטימיזציה באתר וקידום האתר בגוגל.

בניית אתרים , קידום אתרים ,אתר חנות

שלבי פיתוח

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב ראשון - הגדרת מטרות

בשלב הראשון לאחר בחירה ואבחון במסלול המתאים, נחל בהכרות עמוקה עם העסק, עם השירותים והמוצרים המוצעים, הגדרת כוונות ומטרות, נאפיין ונבין את הציפיות והשאיפות של העסק את תכלית השיווק והקהל היעד הרלוונטי.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב שני - מחקר וניתוח שוק

לאחר הכרות עם המוצרים והשירותים של העסק, צוות המומחים שלנו יחל בניתוח השוק.

מה מילות הביטוי שמחפש הלקוח הרלוונטי ואיזה מוצר או שירות ספציפי יחפש בכדי שנוכל להוביל אותו למציאת האתר שלנו. נחל בטרגוט קהל היעד, מי קהל היעד? מה תחומי העניין? קהל היעד מכיר את המותג? או שמא נצטרך להעלות מודעות,  אלו יועילו בבניית אסטרטגיית השיווק, עיצוב ואופטימיזציה האתר בשלבים המתקדמים יותר לאחר בניית האתר.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב שלישי - אסטרטגיה ואפיון הדף

עם היעד על חזון העסק ולאחר שהבנו את המטרות והכוונות ,את תנועת השוק וקהל היעד המיועד, נחל באפיון קו המנחה את האתר בצורה שיווקית את המסרים שיועברו לגולשים באתר, את ההנעה לפעולה באתר וניווט הגולשים לתכלית מטרתנו השארת פרטים, התקשרות, רכישה באתר קריאה נוספת על השירות ועוד.

עם צוות המומחים שלנו ממחלקת השיווק ומחלקת העיצוב הגראפי שלנו, נמצא את הקו העיצובי המנחה את האתר כמשפך המוביל את הלקוח, עם הגוונים המושכים ביותר והמדויק ביותר, עם קריאייטיב מדויק ללקוחות הרלוונטיים שיגלשו לאחר בניית האתר.

בניית אתרים , קידום אתרים

שלב רביעי - פיתוח הפרוייקט

בשלב זה לאחר שיצרנו סקיצה לעיצוב הגראפי לבניית האתר, נחל בחלק הלא פחות חשוב, מאחורי הקלעים של האתר, מה שייתן אופטימיזציה לאתר, קידום אורגני לעתיד ולא פחות חשוב יספק מהירות ונוחות לגולשים, פיתוח תכני של האתר באופטימיזציה וברספונסיביות מלאות, כתיבת קוד האתר שלנו ובו הטעמת התוכן ומילות החיפוש בקוד ובתכני האתר, נאסוף חומרים לפי הקו המנחה שבחרנו, נתכנת נבנה וניצור את האתר לפי גווני האתר , הטקסטים, התמונות שיוצגו ואת המשפך המנווט את הלקוח לפעולה באתר החדש.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב חמישי - העלאה לרשת

לאחר בניית האתר, סבבי הסקיצות התיקונים והגמורים האחרונים כשכולם מרוצים מבניית האתר החדש, לאחר העבודה הרבה ואישורכם הסופי נעלה את האתר לרשת, נקשר את דף יצירת הקשר למערכת הדיוור, נצא לדרך בשיתוף פעולה עם החזון, המטרות והכוונות ובמוכנות מלאה בעבור לקוחות רלוונטיים חדשים באתר ובעסק שלנו.

שלב שישי - עדכונים שוטפים

אופטימיזציה לאתר היא דבר הנעשה באופן קבוע, ביצוע עדכונים שוטפים, פיקוח ובקרה לפי הדרישות של גוגל המשתנות עם התחדשות הטכנולוגיה. נשמור על אבטחה יעילה, חזקה ואיכותית ביותר ברשת באתר שלכם, בכדי שללקוחות שלכם תהיה חווית גלישה יעילה ודירוג האתר בגוגל ישתפר באופן תמידי.

001-target

דף הבנוי כמשפך

קו מנחה של האתר אשר יוביל את הלקוחות באתר להמרה באתר המבטיח את יצירת הקשר עמנו בעזרת דף נחיתה הבנוי בקו עיצובי הממיר לקוחות רלוונטיים שנכנסו לאתר דף תודה

024-magnifier

רימרקטינג

גוגל אנאליטיקס המאפשר ניתוח תנועות באתר, יחסי צפייה - המרה, מעיין הופנו, פעולות באתר, ואפשרות לפרסום חוזר ללקוח

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

רשתות חברתיות

אפשרות להוספת קישור מהיר לדף העסקי בפייסבוק לרשת האינסטגרם או לערוץ היוטיוב האישי של העסק.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

פיצ'רים נוספים

אפשרות להטמעת פיצ'רים כגון וויז , וואטסאפ , פייסבוק ואינסטגרם בלחיצת כפתור להתקשרות מהירה, להגעה מהירה לעסק או לדף העסקי ברשת החברתית

044-pawn

רושם ראשוני

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, גם תפרסמו ותשווקו בקידום ממומן אורגני או אפילו פה לאוזן, תרצו להעביר מאחורי המסך אמינות ומקצועיות מצידכם ללקוח היכן שנוצר הרושם הראשוני.

016-web-management

מערכת לניהול תוכן

בה תוכלו להוסיף עמודים עצמאית ללא הגבלה, לבצע שינוים באתר ולהוסיף תכנים נוספים

014-help-1

מערכת נגישות אתר

מערכת נגישות אתר – רכיב נגישות אתר לבעלי מוגבלויות , המותאמת לחוקה

032-planet

שפות נוספות

אפשרות לשכתוב האתר לשפה נוספת בכדי להרחיב את נגישות האתר לקהלי יעד נוספים

046-www

אופטימיזציה

תשתית האתר תבנה באופטימיזציה מלאה לדרישות גוגל, ויוטמעו מילות ביטוי בקוד ובתכני האתר

1
צריך עזרה?
שלום לך!
לקבלת מידע נוסף דרך הוואצטאפ שלנו - לחצו על האייקון :)
Powered by