בניית אתר לעסק- איך עושים את זה נכון?!

בניית אתר לעסק- איך עושים את זה נכון?!

בעלי עסקים חדשים יודעים כי השלב הראשון בפרסום ושיווק העסק הוא בניית אתר. יש לחשוב מה המטרה של בניית האתר מה השאיפות בכלכליות של בעל העסק. קיימים כמה סוגים של מטרות כמו למשל:

  • להגדיל מכירות של מוצר מסוים
  • לאפשר לבטא כמה רעיונות או מחשבות
  • להביא יותר לקוחות וליצור קשר מול נציגי המכירות

יש להגדיר יעדים על פי פרק זמן שעל פי הם נמדדת ההצלחה לאתר שתיבנו. קיימות דוגמאות שונות ליעדים כגון: יעד של ששת החודשים הראשונים לקיומו של האתר הוא להשיג 200 פניות לנציגי המכירות. להגדיל את מכירות המוצר שהאתר משווק ב-30% בשנה הראשונה, וכן הלאה. יש לדאוג כי החברה אשר עוסקת עם בניית אתרים, תגרום לכך שהאתר יעלה מהר שהניווט יהיה ברור ומשולב בטקסט אשר יוביל את הגולשים לדפים שהם מעוניינים בהם. יש להשתמש באייקונים ובגרפיקה במקומות הנכונים, על מנת לחזק את הרושם ולהקל על תהליך הניווט.

יש להשתמש עם צבעים והבלטת האפקטים של הטקסט ולא להגזים עימם. יש להימנע מבאנרים או טקסטים מהבהבים, היות והם עשויים למשוף את תשומת הלב לבאנרים ולא לאתר שלכם. מומלץ לבדוק שהאתר יהיה נעים וקל לקריאה.

ביצוע מחקר שוק- אחד השלבים החשובים בבניית אתרים

חלק מהליך ידוע של בניית אתרים,מה שיגרום להצלחת האתר, הינו ביצוע מחקר שוק, היות וחקר זה, יסייע לכם להתמד במגבלות ובהזדמנויות הקיימות. יש לשאול מי קהל היעד שלכם?, מה היקף וגודל השוק?, מי הם המתחרים ומה היתרונות והחסרונות שלהם? האם קיימות דרכים שניתן להרוויח באמצעותן ולא חשבנו על כך קודם לכן?

אחרי שעברתם את השלב הזה, לאחר בניית אתר ובמידה שהאתר שלכם כתוב בעברית, יש למצוא שם לאתר על מנת לאחסן אותו בדומיין. אם שם החברה תפוס יש לנסות לתת לאתר שם בסיומת אחרת אפשר יהיה לדוגמא לבחור שם שיגדיר את תוכן האתר או להפריד את שתי המילים באמצעות מקף. למשל אם האתר שאם מעוניינים לבנות, הוא בתחום הנדל"ן תוכלו לקרוא לו: "נדל"ן נט"

איזו חברה תאחסן עבורכם את האתר שבניתם?

כל אתר חייב באחסון ושי למצוא חבר אמינה אשר מתחזקת ומשכירה מקום על השרת עבור האתר שבניתם. יש למצוא חברה אמינה אשר תבטיח זמינות גבוהה של שרתים ומהירות וגישה טובה לאתר.יש להגדיר פרמטרים כגון האם האתר יהיה מיועד לארץ או בחו"ל?, נפח האחסון, תעבורה נדרשת, מספר תיבות דוא"ל, שפו תוכנה שבה השתמשה חברת בניית אתרים, בסיס הנתונים בשימוש ועוד. כפי שאתם רואים, בנייה של אתר הינה מורכבת ולכן, יש לפנות רק אל חברה שהיא מוכרת ומספקת בניית אתרים, קידום בגוגל וברשתות החברתיות. חברת  SHAREIT , עם צוות של כבר מעל ל-8 שנים והיא הפכה לשם דבר בתחומה. לחברה צוותים אשר עובדים בתחום בניית האתרים וקידום האתרים כאשר הצוותים עובדים בסנכרון מלא. החברה היא בעלת הצלחה גדולה כאשר לקוחותיה הרבים וחברות מוכרות אשר פנו אליה לבניית האתר וקידומו שביעי רצון היות והתוצאות כבר מדברות בפני עצמן.

 

 

כללי

בניית אתר בעיצוב אישי

בניית אתר בעיצוב אישי אתר האינטרנט של כל בעל עסק הוא זה שמתנקזת אליו תנועה מערוצי השיווק השונים והוא יכול להשפיע באופן ניכר על כמות

קרא עוד »
סגירת תפריט