אודות SHAREIT

חברת שריט (באנגלית: Dev.Force & SHAREIT LTD) היא חברה בע״מ שבסיסה בתל אביב, ומונה כיום כ-50 עובדים. החברה מפתחת, מעצבת ומשווקת מוצרי דיגיטל. בין המוצרים: אתרים, אפליקציות ותוכנות הנותנת שירותים בתחומים אלו למגוון לקוחות. שירותי החברה ניתנים לעסקים, חברות פרטיות, תאגידי ענק וחברות בכל רחבי העולם.

מוצר הדגל של חברת שריט הינו ה- App-Commerce מוצר סטארטפ מהפכני בתחום ה-E-Commerce שנותן אפשרות להפוך אתרי חנות לאפליקציית חנות Native מושלמת.
חברת שריט נוסדה כגוף שיווק בשם מתודיקה לפני כעשור והייתה בעלת פעילות רחבת היקף בציבור האמריקאי והישראלי. עד היום, החברה ניהלה חשבונות מודעות של לקוחות שונים ומגוונים בהיקף של כ-13 מיליון דולר. לאורך שנות פעילות החברה התפתח הצורך לעבור ולעבוד עם הציבור הישראלי ולתת מענה על הדרישה לעיצוב ובניית אתרים ואפליקציות.

כיום, SHAREIT היא אחת החברות הגדולות במשק הישראלי. היכולות הנחרבות בתחום הדיגיטל, בניית אתרי חנות בעיצוב אישי, שיווק בכל רחבי המדיה בארץ ובעולם, בניית אפליקציות ותוכנות הן שהובילו את שריט להיות הגדולה ביותר בתחומה.

החברה כוללת בתוכה צוות גדול של מהנדסי תוכנה, מעצבים מהשורה הראשונה בתחום הדיגיטל, מומחי UX/UI לחוויית משתמש והנעה לפעולה ומחלקת שיווק מקצועית בעלת יכולות שיווק וקידום בכל הפלטפורמות ואפיקי המדיה.

גולת הכותרת היא השירות והיחס אותו תקבלו בחברתנו. כל שירותי החברה מובנים ומושתתים על יחס אישי, מול נציג מנהל ומעצבים, מתכנתים ומשווקים מותאמים ביחס לפרויקט הלקוח, יחס 1:1 עבור כל לקוח, עם מתודה אדירה – הגדלת רווחים באמצעות הדיגיטל עבור לקוחות גדולים וקטנים תוך הצבת יעדים ודריסת רגל ענקית בעולם המדיה.

שיווק הוא החמצן של העסק שלכם אך עבורנו הוא האוויר לנשימה, אנו בחברה נותנים מעטפת שיווק רחבת היקף. יש לנו את כל הכלים להוביל להצלחה על ידי התמחות בהגדלת מכירות ויעדים באמצעות האינטרנט והדיגיטל!
הגאווה שלנו היא לקוחותינו, היעדים וההשיגם אליהם אנחנו מגיעים וכל זאת, תוך שירות מותאם אישית ברמה הגבוה ביותר.

רוצים עוד מאיתנו? השאירו פרטים

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >