אודות SHAREIT

שיווק הוא החמצן של עסקים שמאפשר להם לנשום לרווחה וליהנות מתוצאות בשטח, אך זה אפשרי רק כאשר מנהלים את מערת השיווק באופן מקצועי; עם הרכב מומחים מנצח המתמחה בשיווק ומיתוג בדיגיטל מזה 8 שנים, ואסטרטגיה שיווקית שהובילה להצלחה ולמימוש חזונן של חברות גדולות ופרטיות במשק האמריקאי והישראלי, הוקמה חברת שריט. בחברה אנו שמנו לנו למטרה לספק לעסקים את הכלים להצלחה בתהליך שמוכיח את עצמו מחדש בכל פעם, תוך תכנון וניטור קפדני על כל השלבים הנדרשים בתהליך, בליווי מעטפת מקצועית עבור כל שלב שיווקי.

כיום תוצאות המיתוג שלנו הינן תוצאות שיא; ההתמחות של חברת שריט בבניית אתרים ממירים ותהליכי שיווק ממוקדי יעד בכל תחומי המשק מניבה רווחים עבור חברות גדולות וקטנות כאחד.

שיטת השיווק שלנו מתמקדת על תכנון אסטרטגיה שיווקית קפדנית תוך שמירה על איזון עם התהליכים הדינאמיים בשוק. באמצעות היכרות עם כל עסק ולקוחותיו ובניית משפך צרכים נכון תוך הכוונת מטרות, אנו נתכנן ונבנה אסטרטגיה שתניב את התוצאות האופטימאליות שנדרשות לקידום העסק שלכם.

באמצעות הנעה לפעולה, יצירת צורך וחשיפה, ביסוס מודעות, מתן ערך מוסף, שידור מסרים תת הכרתיים תוך כדי כתיבה ועיצוב באלמנטים פסיכולוגיים, ושיתוף פעולה של המחלקות השונות שלנו, אנו נביא אתכם למקום שאתם רוצים להגיע אליו.

חברתנו מתמחה בבניית אתרים, חנויות דיגיטליות, אפליקציות חנות ושיווק דיגיטלי, ומספקת 100% חדשנות ומעטפת שירות מלאה של מומחים בעלי נסיון בתחום הדיגיטל.

מערך השירותים שלנו כולל בניית אתרים, קידום ממומן ואורגני בגוגל, וברשתות החברתיות, שירותי עיצוב וגרפיקה, קופירייטינג, פיתוח ותכנות תוך שיתוף פעולה מלא עם כל לקוחותינו לאורך כל הדרך.

בשריט אנו מתמקדים בשיווק שמניב רווחים עבור העסק שלכם – שיווק אסטרטגי ודינאמי, תגובתי ומקצועי שמותאם לזמנים המשתנים ולצרכים שלכם. 

זכרו – אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, ובאמצעות שיווק מקצועי ומדויק, העסק שלכם יגיע ליעדים שאתם רוצים וגם יעבור אותם.

צוות המומחים

רוצים עוד מאיתנו? השאירו פרטים

מעוניינים בשירות שלנו?
יש לכם שאלה?

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >