בניית אסטרטגיה שיווקית

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

בניית אתר באופן מוצלח תוביל להשגת חזונכם במיתוג ובשיווק דיגיטלי, ותמקסם את קהל היעד המובל לאתר העסק שלכם. בניית אתר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, כתיבת קוד נקי, הקמת אתר רספוניסיבי חכם שמתאים עצמו לכלל סוגי המסכים, ועיצוב המשפך באתר ינווט את הלקוחות שלכם לפעולה. באמצעות היכרות עם העסק ולקוחותיו, בניית משפך צרכים נכון, והכוונת מטרות, אנו נתכנן ונבנה אסטרטגיה שתוביל מערכת שלמה של תוצרים לקידום העסק שלך.

הנעה לפעולה, יצירת צורך וחשיפה, ביסוס מודעות, ערך מוסף, שידור מסרים תת הכרתיים באמצעות שימוש באלמנטים פסיכולוגיים, ושיתוף פעולה בין המחלקות שלנו יובילו את העסק שלכם להצלחה!

SHAREIT מתמחה בבניית אתרים ושיווק דיגיטלי ומספקת מעטפת מלאה בתחום הדיגיטל.
שירותי החברה הכוללים בניית אתרים, קידום ממומן ואורגני בגוגל, קידום ברשתות החברתיות, עיצוב וגראפיקה, קופייריטניג, ותכנות שיוצרים יחדיו חממה מקצועית עבור העסק שלכם במרחב הווירטואלי.

איך זה עובד?

01

הגדרת מטרות

בשלב הראשון, לאחר אבחון ובחירת המסלול המתאים לעסק שלכם, נתחיל בהיכרות עמוקה עם העסק, השירותים והמוצרים המוצעים בו, נבצע הגדרת כוונות ומטרות, וכן נאפיין ונבין את הציפיות והשאיפות של העסק, את תכלית השיווק וקהל היעד הרלוונטי לכם. ליקוט המידע בשלב הזה הוא חיוני ויתבצע בשיתוף פעולה מלא עמכם - בעלי העסק, על מנת שניתן יהיה להגדיר מטרות לעתיד הקצר וגם הרחוק ולהביא את העסק שלכם ליעדים שהצבתם לעצמכם.

02

אפיון מסלול השיווק

לאחר היכרות עם המוצרים והשירותים של העסק, צוות המומחים שלנו יחל בניתוח השוק, ינתח את מילות הביטוי שמחפש הלקוח הרלוונטי, ואיזה מוצר או שירות ספציפי יחפש בכדי שנוכל להוביל אותו למציאת האתר שלכם. השלב הזה מתחיל בטרגוט קהל היעד: מי קהל היעד? מה תחומי העניין של קהל היעד שלכם? האם קהל היעד מכיר את המותג? או שמא נצטרך להעלות מודעות לעסק שלכם? אלו יועילו בבניית אסטרטגיית השיווק, עיצוב, ואופטימיזציה של האתר שלכם בשלבים מתקדמים יותר.

03

מחקר שוק ומוצרים

לאחר היכרות עם המוצרים והשירותים של העסק, צוות המומחים שלנו יחל בניתוח השוק, ינתח את מילות הביטוי שמחפש הלקוח הרלוונטי, ואיזה מוצר או שירות ספציפי יחפש בכדי שנוכל להוביל אותו למציאת האתר שלכם. השלב הזה מתחיל בטרגוט קהל היעד: מי קהל היעד? מה תחומי העניין של קהל היעד שלכם? האם קהל היעד מכיר את המותג? או שמא נצטרך להעלות מודעות לעסק שלכם? אלו יועילו בבניית אסטרטגיית השיווק, עיצוב, ואופטימיזציה של האתר שלכם בשלבים מתקדמים יותר.

04

אסטרטגיית שיווק

לאחר גיבוש של יעד וחזון העסק שלכם, ולאחר שנבין את המטרות והכוונות שלכם, את תנועת השוק, וקהל היעד הפוטנציאלי - נתחיל באפיון הקו השיווקי המנחה של האתר שיעביר את המסרים לגולשים. בנוסף, נתכנן את אופן ההנעה לפעולה באתר וניווט הגולשים למטרתנו: השארת פרטים, התקשרות, רכישה באתר, קריאה נוספת על השירותים באתרכם, ועוד. עם צוות המומחים במחלקת השיווק ומחלקת העיצוב הגראפי שלנו, נמצא את הקו העיצובי המנחה של האתר שישמש כמשפך המוביל את הלקוח לפעולה, עם הגוונים המושכים והמדויקים ביותר, ועם קריאייטיב מדויק ללקוחות הרלוונטיים שיכנסו לאתר החנות שלכם ויגלשו בו.

05

פיתוח הפרויקט

בשלב זה, לאחר שיצרנו סקיצה לעיצוב הגראפי עבור האתר, נתחיל בחלק הלא פחות חשוב מאחורי הקלעים של האתר - פיתוח האתר. השלב הזה יביא לאופטימיזציה באתר, ימנף קידום אורגני בעתיד, ויספק חוויית גלישה מיטבית לגולשים. בשלב הזה נבצע פיתוח טכני של האתר באופטימיזציה וברספונסיביות מלאה עבור שלל המכשירים הניידים בשוק, וכן בנייה ועיצוב של האתר לפי הגוונים שנבחרו. פיתוח הפרויקט יתבצע תוך שיתוף פעולה בין מחלקות החברה:
מחלקת הקרייאיטיב – תחל בכתיבת מסרים שיעברו ללקוחות באופן רהוט, ברור, וגם נגיש לכל קהל היעד.
מחלקת התכנות – האחראיים לבניית אתרים תוך יצירת קוד נקי והטמעת מילים בקוד האתר עם אופטימיזציה מושלמת.
מחלקת העיצוב הגראפי – המעצבות המקצועיות שלנו יצרו עבור העסק שלכם את העיצובים המושכים, הבולטים והממירים ביותר.
מחלקת ניהול השיווק - תפקח על הפרויקט בכדי שכל המחלקות יבנו את האתר שלכם באופן אופטימלי, תוך פנייה לקהל היעד, לפי מסקנות מחקר השוק.

06

עדכונים שוטפים

אופטימיזציה לאתר היא פעולה קבועה שמתבצעת באתרים באמצעות עדכונים שוטפים, פיקוח, ובקרה על הדרישות המשתנות של גוגל. על מנת לשמור על האתר שלכם במצב מיטבי, אנו נקפיד על מערכת אבטחה יעילה, חזקה, ואיכותית ביותר ברשת באתר שלכם בכדי שללקוחות שלכם תהיה חווית גלישה יעילה וכדי שדירוג האתר בגוגל ישתפר באופן תמידי. העדכונים השוטפים יאפשרו לשדרג באופן תמידי את אתר העסק שלכם, את מערכות האבטחה, ויאפשרו לנו להתאים את האתר והעמודים העסקיים שלכם לזמנים המשתנים. את מסקנות העדכונים תקבלו מדי חודש באופן שוטף, בהתאם למסלול שלכם, כך שתוכלו לראות את ההשפעה של האופטימיזציה על תוצאות הדירוג שלכם בגוגל.

אנחנו כאן לשירותך!

מתלבטים איזו פלטפורמה תתאים לכם? צרו קשר וביחד נבנה לכם אסטרטגיה שיווקית שתרים את העסק שלכם לרמה הבאה!

* עם השארת הפרטים הנכם מאשרים דיוור ופניות מטעם החברה

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >