טכנולוגיות ב-SHAREIT

סקיצות וסבבי תיקונים

כשבונים אתר בעיצוב אישי, ישנם המון שאיפות ומטרות אותם יש להגשים בתהליך של SHAREIT תקבלו סבבי סקיצות ותיקונים רבים בסבבים עד כדי שתהיו מרוצים.

מגדיל מכירות

בכדי להגדיל מכירות באתר החנות שלכם נציע את מציע המוצרים הנלווים המציע מוצרים דומים שלקוחות אחרים רכשו או לבחרתכם מהמוצרים הנמכרים ביותר בצורה אוטומטית במערכת החכמה באתר החנות שלכם

הטמעת תמונות מהאינסטגרם

במערכת שלנו תוכלו להוסיף את תוסף תמונות האינסטגריים שיעלו אונליין מהאינסטגרם ישירות לתוך האתר ללא מגע ידכם.

חישוב ק״ג לסליקה – שומר תוקן

בעזרת תוסף שומר התוקן J5 שלנו תוכלו לשמור את ההזמנה של הלקוח והסליקה ולא לחייב עד לאישור, תוכלו לחייב בעת מדידת המוצר ולאחר מכן לאשר את החיוב.

תמיכת האתר בדפדפנים שונים

תמיכת האתר בכלל הדפדפנים ברשת.

מערכת דיוור מתקדמת

חיווי משתמשים – מערכת דיוור - אלפי מיילים, המגיבה כנגד פעולת המשתמש, תודה שקניתם, הזמנה בוצעה וכו'.

נגישות בסיסית לאתר

הטמעת רכיב נגישות בסיסי לאתר – תורם לאופטימיזציה.

הדרכות לאחר בניית האתר

הדרכה - עם סיום עיצוב בניית האתר, תבוצע שיחת הדרכה לשימוש במערכת ניהול האתר והוספת עמודים, מוצרים ונתונים עצמאית

טיימר מבצעים

בבניית אתר חנות חכם יש אפשרות ללמוד מהנסיון שלנו, עם אפשרות דיל עם טיימר - המניע רכישה באתר, נגרום ללקוחות להבין שהמבצעים עומדים להגמר ויש לקנות מהר לפני שיגמר.

טיימר צופים

בדומה לטיימר מבצעים ישנו טיימר צופים המאפשר להציג ללקוחות באתר את הצופים האחרים אשר צופים באתר החנות באותם רגעים במוצר הספציפי.

סינון תכונות מוצרים

כדי לעשות סדר ללקוחות הצופים באתר בצורה נוחה תוכלו להוסיף לאתר החנות שלכם את סינון תכונות המוצרים המיוחד המאפשר ללקוחות לחפש מוצרים לפי סינונים מסוימים כגון מותג, תקציב ועוד, ובכך לייעל את מהירות הגולשים באתר למוצרים הרלוונטים אליהם.

חיבור דומיין

בעזרת הצוות הטכני שלנו נלביש את קוד האתר אותו עיצבנו אישית עבורכם אל כתובת הדומיין אותה נבחר יחד לפי השם שלכם.

מערכת מבצעים משודרגת

מוכרים ירקות? או סתם רוצים להגדיל מכירות באתר החנות ? מערכת מבצעים - פורמט 3 ב-10, קונים 2 מקבלים 1 חינם, הנחה ברכישה מסכום מסויים המוגדר ע״י במערכת הניהול באתר החנות שלכם

POP - UP קופץ

באנר מעוצב אישית באתר אשר יתוזמן ע״י ויקפוץ ללקוח בתזמון מסוים או בעת גלילה או מעבר לדף מסוים באתר שלכם. כך תוכלו להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם, להרשים במבצעים חדשים, חידושים, עדכונים או סתם לגרום ליצירת קשר עם הלקוח. תורם מאוד להנעת הלקוח לפעולה.

בלוג

בלוג חכם - בלוג מעוצב אישית, המאפשר לקבל תגובות לשתף ולהפיץ את הכתבות שלכם. אוהבים לפרסם סירטונים באתר שלכם? תוכלו גם כן לפרסם באתר שלכם בבלוג האתר.

ריי-דיירקט 301

במידה ויש לכם אתר ישן תדעו שהתמקם בגוגל. ובעת בניית אתר חדש לעסק שלכם תתחילו מהעמוד האחרון בגוגל כך שנדרש לקיים ריי-דיירקט לאתר החדש במקום הישן ובעצם להגיש לגוגל אתר חדש שיחל באותו מיקום אליו האתר הישן הגיע והתמקם. גוגל תאנדקס את האתר החדש ובעקבות האופטימזציה לגוגל שתקבלו באתר החדש שבנינו עבורכם תהיו בטוחים שתעלו משמעותית.

מערכת מבצעים באתרי חנות

מבצעים – מערכת קופונים חכמה והנחה באחוזים.

ניהול מלאים באתר חנות

ניהול מלאי - מערכת לניהול מלאי – עפ"י אפיון תכונות - מוצר, מק"ט, תמונה, צבע, מידה ומחיר.

ניהול הזמנות באתר חנות

ניהול הזמנות - מערכת ניהול הזמנות בעלת שלל אפשרויות של הזמנות מוצר וריכוזם לפי בחירה לבעל העסק.

ניהול משלוחים

ניהול משלוחים – משלוח חינם מעל סכום מסוים, משלוחים לאזורים מסוימים עם תעריף קבוע לקניה.

Google Analytics

גוגל אנליטיקס - Google Analytics המאפשר לדעת מעין הגיעו הצופים לאתר ו/או את המפנה ו/או המפיץ הספציפי, אשר מציג יחסי צפיית - רכישה, פעולות שנעשו באתר, פעולות שנעשו בעגלת הקניות ואפשרות לרימרקטינג לפרסום חוזר ללקוח.

Boost SEO - קידום אורגני

Boost SEO - אופטימיזציה וקידום אורגני הכולל הטמעה של עד 10 מילות ביטוי בתוכן וקוד האתר הוספת Description וניהול קישורים לאתר ועדכוני מערכת.

שרתי VPS

שרתי VPS - אחסון האתר בשרתי החברה, שירות אחסנה מנוהלים מהמתקדמים בשוק.

אבטחת שרתי אחסון

שרתים מאובטחים – הכוללים תעודת SSL, גיבוי שוטף לאתר, עדכונים שוטפים ועוד.

שפות נוספת

האתרים שלנו תומכים בכל שפה שתבחרו, בניית האתר מימין לשמאל לשפות כגון עברית וערבית ובניית האתר משמאל לימין לשפות כגון אנגלית, צרפתית, ספרדית וכו׳ שפות אותן יכול המשתמש לבחור בעצמו בעזרת אייקונים בהאדר בתחילת האתר, ממש כמו באתר שלנו.

תשלום ב- BIT באתר

לקראת סיום בניית אתר החנות שלכם נוסיף את תוסף התשלום המיוחד שלנו, תשלום באתר ישירות בביט. התשלום מתבצע דרך האתר ככה שתוכלו לספק ללקוחות שלכם עוד אפשרות תשלום נוחה לאתר ולהמנע מנטישת סלים.

שורת חיפוש משלימת מילים

בכדי להקל על הלקוחות הגולשים באתר נוסיף שורת חיפוש חכמה המשלימה מילים ומציגה תמונות מוצרים. נייעל את הגלישה באתר למוצרים הרלוונטים ונניע לפעולה בכמה שיותר מהירות ישר לרכישה של הגולשים באתר החנות.

חיבור למערכת זאפ

ערוץ נוסף לשיווק המוצרים באתר החנות שלכם היא זאפ השוואות מחיר. בעזרת תוסף שלנו והרשמה קצרצרה באתר זאפ תוכלו לפרסם את המוצרים שלכם באתר זאפ, להציג את המוצרים להשוואה ללקוחות ולהוביל לקוחות נוספים מערוץ נוסף אל אתר החנות שלכם.

דירוג מוצרים באתר

בדור הדיגיטל אנחנו אוהבים המלצות, דירוגים, תגובות ופרטים נוספים מצרכנים כמונו ולאוו דווקא מבעלי האתר. דירוג מוצרים חכם באתר החנות שלכם מאפשר ללקוחות להגיב על המוצר ולהמליץ עליו ולרוכשים הבאים לקבל חוות דעת וקבל את האמינות מאחורי המסך במוצרים באתר.

ממשק יח׳ / ק״ג

תוסף המיועד בעיקר לחנויות ירקות, אטליז, או חנויות אוכל דיגיטליות המאפשר ללקוח לבחור ביחידות של המוצר או בבחירת ק״ג מאותו המוצר. לדוגמא בחירת 5 יח׳ של תפוחים או בחירת 2 ק״ג של תפוחים.

Instagram

אפשרות לחצן ה- Instagram מאפשר ללקוחות הגולשים באתר החנות להכנס ישירות לדף האינסטגרם שלכם, לעקוב אחרי הדף שלכם ולהתעדכן במוצרים החדשים והעדכונים שלכם בדף.

WhatsApp

אפשרויות WhatsApp במערכת נועדו ליצירת קשר ישיר של הלקוחות הגולשים באתר החנות לבין מנהל החנות הדיגיטלית. אפשרות ראשונה של WhatsApp כאייקון ליצירת קשר מיידית. אפשרות נוספת שניתנת היא הוספת WhatsApp לאתר תחת כל המוצרים, כך שאפשר ליצור קשר ישירות לגבי מוצר מסוים בלחיצה על אייקון ה- WhatsApp באתר החנות.

FaceBook

לחצן פייסבוק באתר מאפשר ללקוחות להכנס לפייסבוק לקבל המלצות, חוות דעת ואפילו לעקוב אחריכם ולהתעדכן במבצעים והמוצרים החדשים שלכם בפיד של הלקוח.

WAZE

לקוחות מזמינים מאתר החנות ללא משלוח? לקוחות מעוניינים להגיע ישירות אליכם ולראות את המוצרים בלייב ? תרצו שיגיעו ישירות ללא טלפונים מיותרים, לחצן ה- WAZE מוביל את הלקוחות ישר מאתר החנות הדיגיטלית שלכם הישר לחנות הפיזית שלכם.

פאביקון

אנחנו ב- SHAREIT חושבים גם על הפרטים הקטנים , פאביקון מעוצב אישית באתר החנות הדיגיטלית שלכם לפי לוגו החברה שלכם יוצר ישירות בכרטיסיית הדפדפן של כל המשתמשים. נשדר באתר נראות ומקצועיות.

אייקונים

מגוון רחב של אייקונים, למען תצוגת מוצרים / שירותים באתר שלכם מותאמים לכל תחום ותחום מעוצבים ומדליקים הכל כדי למען להניע את הגולשים באתר להיות לקוחות שלנו.

כתיבת תוכן

עם בניית האתר שלכם תדרשו לכתוב תוכן, בין אם אתם בונים אתר חנות, תדמית, דף נחיתה או אודות לפייסבוק האישי שלכם, אנחנו מאמינים שכל אחד והמקצוע שלו, כך גם כתיבת תוכן שיווקית. מציעים לכם כתיבת תוכן קריאייטיבי, מושך ומפורט באופן המניע ביותר את הגולשים באתר.

רובוט מחירים

עם התחרות של היום צריך להיות אטרקטיבי מת מתמיד, האלגוריתם שלנו מאפשר להתחרות באופן התמחור האוטומטי, מגדירים מחירי מינימום לכל מוצר והרובוט שלנו ״ישחק״ עם המחירים לפי המתחרים באתרי השוואת המחיר, יעלה ויוריד לפי קצב השוק ללא מגע ידכם, התעסקות מיותרת וממשוככת.

מחליף מטבע

תוסף מיוחד שפיתחנו בעקבות העבודה הרבה של אתרי החנות שלנו מחוץ לארץ היא מערכת להחלפת מטבע בהתאם לארץ בו נכנס הלקוח, כך שבישראל יוצגו המוצרים באתר החנות בשקלים ובחו״ל יוצג בדולר, אירו, פזו וכו׳ בהתאמה לIP בו המשתמש נכנס לאתר החנות.

אזור אישי באתרי חנות

אזור אישי – הרשמה אוטומטית בעת רכישה, התחברות לקוחות קיימים, שמירת היסטוריית הזמנות, פרטי הזמנה/ משתמש לבחירת הלקוח.

מאגר תמונות

תמונות אווירה מעוצבות מתוך מגוון רחב של מאגרי חברתנו SHAREIT– תמונות ברישיון מלא. למען הקמת אתר מעוצב ומזמין.

דגש על עיצוב אישי

פגישת/ שיחת אפיון אתר - הגדרת כוונות ומטרות, בחירת הקו המנחה את קונספט האתר הנבנה מתוך מגוון התבניות שלנו או בעיצוב אישי.

אתר תואם מסך - רספונסיוביות

בשריט בונים את האתרים בעיצוב אישי גם למחשב, גם לטאבלט, טלפון נייד, אנדאוריד או מכשיר IOS טכנולגויית המכונת רספונסיביות - אתר המתאים עצמו אוטומטית לגודל המסך.

הטמעת מוצרים חכמה

לאחר בניית אתר החנות לחברתכם תוכלו להשתמש בהטמעת מוצרים, במערכת חכמה ע"י תוכנת אקסל או בצורה ידנית, עם כלל האפשרויות והמשתנים שתבחרו בעיצוב האישי בעת תהליך בניית האתר.

סליקה מאובטחת

התקנת גישה לחיבור מערכת סליקה מאובטחת בארץ ובחו"ל ממגוון חברות לבחירה ומערכת PAYPAL.

חיבור למערכות PAYPAL

בונים אתר חנות ומאפשרים ללקוחות לממש את סל הקניות שלהם בצורה הנגישה ביותר בכמה שיותר שיטות תשלום, באתרי SHAREIT יכלו הלקוחות לשלם בפייפאל.

עגלה חכמה

עגלה חכמה - אתר הבנוי כמשפך הנעה לפעולה למען הליכי רכישה מהירים, נוחים ומאובטחים עם תצוגת חנות מתקדמת.

מעוניינים בשירות שלנו?
יש לכם שאלה?

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >