עיצוב לוגו

עיצוב לוגו מקצועי: כך תציגו את העסק שלכם בצורה מנצחת

בעולם העסקי רושם ראשוני מהווה גורם מכריע בהצלחה של עסקים שונים. זה נכון במיוחד בעולם הדיגיטלי כיום, שבו נראות יכולה להכריע את גורלם של עסקים. לפני שאנשים בוחרים אם להשתמש בשירותים או המוצרים של שירות כזה או אחר, הם בוחנים אותו בעיניהם, ולכן חשוב שהעסק שלכם ימשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים. עיצוב לוגו מקצועי מאפשר ליצור לא רק תדמית לעסק, אלא גם מותג שאנשים יימשכו אליו שוב ושוב, וחשוב שתדעו כיצד לוגו יכול להשפיע על העסק שלכם.

עיצוב לוגו לעסק: שלב אחר שלב

ישנם אנשים הנוטים לזלזל בעיצוב לוגו, שכן מדובר באלמנט ויזואלי שלעתים נראה פשוט למדי. אולם, כל בעל עסק יגיד לכם שמאחוריי עיצוב לוגו יש תורה שלמה שחשוב לדבוק בה כדי ליצור לוגו מנצח. כאשר מעצבים לוגו, חשוב לבצע את השלבים הנחוצים כדי שיביאו לתוצאות הרצויות.

איך עובד התהליך?

01

הכרת העסק

אין ספק שכדי לעצב לוגו צריך מעצב מיומן. בשלב ההתחלתי המעצב לומד על כל צדדיו של העסק ולקוחותיו. כלומר, המעצב צריך ללמוד על השירותים שהעסק שלכם מציע, מי קהל היעד שלכם, מה העדפותיו, מי המתחרים שלכם, ואלמנטים נוספים שקשורים לעסק שלכם. לאחר מכן, המעצב יכול לתכנן את הסגנון הכללי של הלוגו, כמו סגנון העיצוב הרצוי שלו.

02

יצירת סקיצה של הלוגו

לאחר ביצוע מחקר על העסק, המעצב יתחיל במלאכת יצירת הלוגו. בשלב הזה ייצרו מספר אפשרויות ללוגו שכל אחת מהן שונה מהשנייה. בעיצוב מקצועי של לוגו, צריך לבחור אילו אלמנטים להבליט, מה יהיו הצבעים של הלוגו, אילו אלמנטים ויזואליים יהיו בלוגו (פונט, איורים, סלוגן, ועוד). משום שלכל עסק יש צדדים שונים, חשוב ליצור מספר סקיצות של לוגו שניתן יהיה לבחור ביניהן את זו שהכי מתאימה לעסק. כיום, עיצוב של לוגו מתבצע באמצעים דיגיטליים שמאפשרים שלהגיע לתוצאות איכותיות ומדויקות מכל הבחינות, ולכן חשוב לבחור מעצב מקצועי לעבודה.

03

בחירת לוגו וגימורים אחרונים

כאמור, במרבית המקרים מעצב יכין עבורכם מספר סקיצות של לוגואים בתצורות שונות. בשלב הזה עליכם לבחור את הלוגו שלוכד את מהות העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. מדובר בבחירה חשובה שתלווה את העסק שלכם, אז עליכם לבחור לא רק במעצב מקצועי, אלא גם בכזה שיוכל לספק לכם את התוצאה המדויקת ביותר עבורכם.

04

שימוש בלוגו

לאחר אישור ובחירת הלוגו הסופי, תקבלו קבצים שונים של הלוגו שישמו אתכם בבניית תדמית העסק שלכם. הלוגו הוא סימן ההיכר שלכם, לכן חשוב להטמיע אותו בכל תוצר של העסק, על מנת להגדיל חשיפה והיכרות מותגית.

רשתות חברתיות

כמו כל תוצר של העסק, חשוב שהלוגו יופיע גם ברשתות החברתיות

רושם ראשוני

לוגו יכול לסקרן, להרשים ולמשוך את הלקוח ובכך להגדיל את החשיפה לעסק שלכם

קהל לקוחות

חשוב ליצור לוגו שיפנה לקהל הלקוחות שמתאים לעסק שלכם אישית

מיתוג וריברנדינג עסקי עם לוגו מעוצב

יצירת לוגו חשובה עבור עסקים חדשים, אך גם עבור עסקים קיימים. ישנם מקרים שבהם לעסק כלל אין לוגו או יש לו לוגו פשוט שאינו מעביר את המסר כמו שצריך או לא מושך תשומת לב. במקרים הללו, חשוב לבצע ריברנדינג, או מיתוג מחדש לעסק. באמצעות יצירת לוגו, מוצרים נלווים וזהות חזקה בין העסק ובין הלוגו, ניתן להזניק גם עסקים מדשדשים בצורה נפלאה. אז, גם אם יש לכם עסק חדש או ותיק, לוגו שמעוצב באופן מקצועי תמיד ימשוך אליכם לקוחות הודות לתכונותיו.

זו שאלה שבעלי עסקים רבים שואלים את עצמם. כפי שנאמר מעלה, לוגו משפיע במידה ניכרת על הזיהוי של העסק שלכם, ולכן חשוב שיהיה לכם לוגו שישקף אותו בצורה מדויקת ככל שניתן. מלבד זאת, לוגו צריך להיות מוצג במגוון מקומות – פיזיים ומקוונים על מנת שהוא ייטמע בתודעתם של לקוחות.

לוגו מופיע על מוצרים ושירותים שונים, מוצרי אריזה, עלונים, ואלמנטים נוספים שלקוחות לוקחים עמם. בנוסף, לוגו איכותי מבדל אתכם מעסקים דומים. כיום ישנה תחרות בין עסקים שונים, וכדי שתבלטו בנוף, אתם צריכים דברים שיבדלו אתכם מאחרים. לוגו עם שם העסק שלכם, איורים, כיתוב מוקפד, וכל פרט אחר

יזוהו באופן מידי עם העסק שלכם, ומדובר ביצירת זהות ומותג חיונית עבור ההצלחה העתידית של העסק שלכם.

אם זה לא מספיק, לוגו הוא חיוני גם ברשתות חברתיות ואתרים מסחר מקוונים. עולם המסחר הווירטואלי מהווה חלק גדול מהמסחר כיום, ועסקים רבים בונים לעצמם אתר עסק כדי לעמוד בדרישות הקהל. מלבד לוגו באתר עצמו, חשוב שיהיה גם לוגו מעוצב בעמודים של רשתות חברתיות שונות – בעיקר פייסבוק ואינסטגרם. הרשתות החברתיות השונות מהוות פלטפורמה חשובה לפרסום וקידום של עסקים, ולכן חשוב שתהיה בהם נוכחות. באמצעות לוגו, ניתן ליצור עמודים עסקיים עבור העסק שלכם שיכילו את השם שלכם בפוסטים, בעמוד הראשי, ובכל מקום שבו יש צורך בכך. אם כן, לוגו משמש לא רק כאלמנט ויזואלי, אלא גם כחלק חיוני מיצירת מותג עבור העסק שלכם שיכול להזניק אותו קדימה.

כיום ישנם אתרים שמציעים שירותי יצירת לוגו חינמיים לכל דורש. למרות שמדובר בכלי יעיל ליצירת לוגו, ההבדל בינו ובין היכולות של מעצב מנוסה הוא אדיר. אתרים של לוגו בחינם מחוללים לוגואים לפי מספר גורמים, והתוצאה היא נאה, אך לא עושה את העבודה.

מאחוריי הלוגואים הנודעים ביותר בעולם, גם אלו שנראים פשוטים לכאורה, יש מחשבה רבה שגרמה להם להיות מפורסמים כל כך. לכן, למרות שזה מפתה לקנות לוגו בחינם, התוצאה לטווח הארוך אינה מועילה במיוחד. עיצוב לוגו מקצועי, לעומת זאת, לוכד את רוח העסק שלכם ומביא אותה לקהל הנרחב. לוגו תורם ליצירת מותג ולא רק עסק בר-חלוף, כך שאסור לכם לוותר על לוגו מקצועי עבור העסק שלכם.

כדי ליהנות מלוגו מקצועי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שריט. המעצבים המוכשרים מתמחים ביצירת לוגו עבור עסקים מכל הסוגים שפורחים הודות למיתוג הייחודי שהחברה יוצרת. בשריט כל לקוחותינו נהנים ממעטפת שירות של בניית אתר עסק, עיצוב, מיתוג, פרסום, וכתיבה – שירות כולל ברמה הגבוהה ביותר. על תוותרו על הפוטנציאל של העסק שלכם. זכרו את החשיבות של עיצוב לוגו ותיהנו מכל היתרונות הגדולים של האלמנט הקטן הזה.

טעימה מהלוגואים שלנו

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >