קידום אורגני באינסטגרם – בוט

קידום אתרים ממומן בגוגל = PPC

קידום אורגני באינסטגרם בעזרת בוט ייעודי יוצר עוקבים ישראלים, אמיתיים, לפי טירגוט ממוקד. באמצעות שלושה סוגי פילוח ייחודיים, אנו ניצור חשיפה נרחבת ובאזז משמעותי באינסטגרם, והכל באופן טבעי לחלוטין.

כולנו יודעים שמזה מספר שנים האינסטגרם תפס חלק בלתי נפרד בקידום של עסקים, ולאחר בניית אתר עסק וקידומו באופן ממומן או אורגני בגוגל, נרצה להגיע במקביל ללקוחות מתעניינים וליצור אצלם אמינות וחשיפה דרך האינסטגרם.

קידום אורגני באינסטגרם בעזרת בוט יחשוף את העסק שלכם בשיטתיות לקהל יעד רלוונטי, כך שניתן יהיה לקדם את עמוד העסק מבחינת מספר עוקבים, לייקים, וחשיפה חזקה וטבעית כל הפעולות הללו יתבצעו ללא הוצאות על קידום ממומן שיוצרות לעתים הרגשת של כפייה בקרב לקוחות פוטנציאליים שגורמת לרתיעה וחוסר רצון לבצע פעולות באתר, כמו רכישות.

איך זה עובד?

01

טרגוט ופילוח קהל היעד נבצע פילוח קהל יעד לפי 3 סוגים

1. האשטאגים – קידום דף האינסטגרם בעזרת טירגוט קהל יעד לפי האשטגים פופולאריים. למשל, מבצעים לחיילים יכללו את ההאשטאג – #עדמתי
2. לוקיישנים – בחירת יעדים לפי קהל היעד, כמו למשל מסעדות ומלונות יוקרה עבור לקוחות שמעוניינים להשקיע ביעדים יוקרתיים
3. מתחרים – חיפוש מתחרים של הלקוח (מאותו אזור גיאוגרפי או עם קהל יעד דומה) וטירגוט הנעקבים והעוקבים של אותו מתחרה. בנוסף נטרגט קהל אקטיבי; לדוגמא, כל מי שעשה לייקים לעמוד מסוים, הגיב לפוסטים של עסק מתחרה, או אפילו קהל יעד עם שמות ישראליים (עבור עסקים המיועדים ללקוחות הארץ).

02

תחילת עבודה

הבוט יתחיל ב- Follow&Unfollow ללקוחות המטורגטים, ויבצע LIKE בכדי ליצור קשר ראשוני עם אותם לקוחות. עמוד המשתמש שלכם יבצע את הפעולה הזו כ-6,000 פעמים, ולאחר כשבוע יוריד את הFollow כדי להישאר עם אותם מספר עוקבים.

03

בניית אסטרטגיה

תגובה אוטומטית: ניתן להשתמש בתגובה אוטומטית של כ-120 תגובות ביום לפי בחירתכם - תגובה שתוגדר מראש כדי ליצור משיכה לדף שלכם ואמינות בקרב הלקוחות. הודעה אוטומטית: ניתן לשלוח הודעה אוטומטית לכל עוקב שבתורו יחזיר למשתמש שלכם עוקב. הודעת הקריאייטיב תהיה בעלת מסר אישי שייצור אמינות מלאה בקרב הלקוחות המיועדים ויניע אותם לפעולה.

04

פעילות

מה נותר לכם לעשות כעת? להעלות תמונות, להיות אטרקטיביים ומיוחדים, ולעדכן את העמוד שלכם באופן עקבי ויצירתי שלא רק ישמר את קהל הלקוחות הקיים שלכם, אלא גם יגדיל אותו.

לייקים

לייקים מידיים של משתמשים רלוונטיים שיובאו לעמוד האינסטגרם שלכם באופן טבעי ויחשפו את העסק שלכם לקהל היעד בצורה אורגנית וטבעית

אלגוריתם חכם

האלגוריתם מאחורי הבוט שלנו מבוסס על פעילות אנוש, המדומה בעזרת הפסקות מנוחה ושינה, כך שפעילותו היא רציפה וטבעית

תגובות

הבוט הייחודי שלנו לקידום אורגני באינסטגרם יגיב באופן אוטומטי לקהל היעד עם תגובות שיוגדרו מראש שמטרתן ליצור אמינות אצל קהל הלקוחות

הנעה לפעולה

הנעה לפעולה באמצעות שליחת הודעות ישירות (דיירקט) אוטומטיות. בעזרת שיטת קריאייטיב מנצחת, ננסח עבורכם הודעות אישיות לעוקבים פוטנציאליים אשר ייצרו חשיפה לבית העסק שלכם

תוצאות מידיות

תוצאות מידיות בקידום האורגני באינסטגרם שלכם, וקידום מהיר ויעיל לקהל יעד רלוונטי ללא הוצאות מיותרות

אנחנו כאן לשירותך!

מתלבטים איזו פלטפורמה תתאים לכם? צרו קשר וביחד נבנה לכם אסטרטגיה שיווקית שתרים את העסק שלכם לרמה הבאה!

* עם השארת הפרטים הנכם מאשרים דיוור ופניות מטעם החברה

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >