קידום אורגני באינסטגרם – בוט

קידום אורגני באינסטגרם – בוט

קידום אורגני באינסטגרם בעזרת הבוט יוצר עוקבים ישראלים, אמיתיים לפי טרגוט שלכם לפי 3 סוגי פילוח, יוצר חשיפה ענקית ובז ענק באינסטגרם, והכל בצורה טבעית לחלוטין.

כולנו יודעים שהאינסטגרם תפס חלק בלתי נפרד בקידום העסק שלנו, לאחר שבנינו אתר וקידמנו בקידום ממומן או בקידום אורגני בגוגל בכדי שלקוחות יגיעו אלינו, נרצה להגיע במקביל ללקוחות מתעניינים וליצור אמינות וחשיפה דרך האינסטגרם.

קידום אורגני באינסטגרם בעזרת רובוט / בוט יחשוף אותנו בשיטתיות לקהל יעד רלוונטי בעבור האינסטגרם שלנו, נוכל לקדם את עצמנו מבחינת עוקבים, לייקים, וחשיפה חזקה וטבעית ללא הוצאות על קידום ממומן שלפעמים יוצר הרגשת דחיפה ללקוחות הפוטנציאלים..

שלבי פיתוח

שלב ראשון - טרגוט ופילוח קהל היעד נבצע פילוח קהל יעד לפי 3 סוגים

אשטגים – נקדם את דף האינסטגרם בעזרת טרגוט קהל יד לפי האשטגים אותם הוא מבצע לדוגמא בכדי לטרגט חיילים – #עדמתי לוקיישנים – לדוגמא מסעדות יוקרה בכדי לזהות קהל יעד ממעמד סוציו אקונומי גבוהה יותר. מתחרים – נבצע חיפוש של מתחרים של הלקוח, מאותו אזור או עם אותו קהל יעד רלוונטי המתעניין בתחום, נטרגט את הנעקבים והעוקבים של אותו מתחרה. ובנוסף נטרגט: קהל אקטיבי-לדוגמא כל מי שעשה לייקים ותגובות לעמוד מסויים וסינון לקהל ישראלי בלבד על פי שמות ישראלים.

שלב שני - תחילת עבודה

הבוט יתחיל ב- Follow&Unfollow ללקוחות המטורגטים, ויבצע LIKE בכדי ליצור חיבה, המשתמש שלכם יחל לבצע 6000 פעמים פעולה זו ולאחר כשבוע יוריד את הFollow בכדי להישאר עם אותם מספר עוקבים.

שלב שלישי - בניית אסטרטגיה

תגובה אוטומטית – לפי בחירתכם ניתן יהיה להשתמש בתגובה אוטומטית של כ-120 תגובות ביום, תגובה שתוגדר מראש בכדי ליצור משיכה לדף שלכם ואמינות אצל הלקוח. הודעה אוטומטית – ניתן לבצע הודעה אוטומטית לכל עוקב שיחזיר למשתמש שלנו עוקב, בהודעה ליצירת קשר או קישור לאתר והנעה לפעולה להכרות ראשונית, הודעה בעלת קראייטיב אישי שתיצור אמינות מלאה ללקוח מאחורי המסך.

שלב רביעי - פעילות

אז מה נותר לכם לעשות? להעלות תמונות, להיות אטרקטיבים ומיוחדים כמו שרק אתם יודעים כדי שלעוקבים החדשים יתעניינו וישארו לטווח זמן ארוך…

לייקים

לייקים מיידים מידי משתמשים רלוונטים שיגמרו לחשבון האינסטגרם שלכם באופן טבעי ויחשוף אתכם בצורה אורגנית וטבעית

אלוגריתם חכם

האלגוריתם שממנו הבוט שלנו בנוי מבוסס פעילות אנוש, המדומה בעזרת הפסקות מנוחה ושינה, כ שחשבון האינסטגרם שלך לעולם לא יצור מצב שידליק נורה..

תגובות

הבוט לקידום האורגני באינסטגרם שלנו יגיב באופן אוטומטי לקהל היעד בכדי ליצור אמינות בתגובות שיוגדרו מראש

הנעה לפעולה

הניעו לפעולה בעזרת שליחת דייראקט אוטומטי, בקראייטיב מושך נשלח הודעות וניצור חשיפה לעסק ברמה האישית עם העוקבים הפוטנציאלים שלכם.

תוצאות מידיות

תוצאות מידיות בקידום האורגני באינסטגרם שלכם, קידום מהיר ויעיל לקהל יעד רלוונטי ללא הוצאות מיותרות.

מעוניינים בשירות שלנו?
יש לכם שאלה?

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >