ניהול רשתות חברתיות

דף עסקי פעיל שווה לעסק פעיל

ניהול רשתות חברתיות הוכיח את עצמו כבעל חשיבות גבוהה במיוחד במיתוג העסק, ותפקידו לייצר זהות עסקית ייחודית שתכניס את העסק שלכם לתודעה של לקוחות רלוונטיים וחדשים.

כתיבת מודעות קריאייטיב שיפורסמו ברחבי הרשתות החברתיות מוכיחה את יעילותה באופן ניכר, ללא עלויות פרסום עבור כל מודעה!

פיתוח דף עסקי ברשתות החברתיות הוא כלי יעיל לשיווק עסקים שנועד ליצור נוכחות ברשתות חברתיות תוך שימור והגדלה של מאגר הלקוחות שלכם. ניהול דפים עסקיים באופן שוטף יציג ללקוחות שלכם חידושים, מידע על התרחבות עסקית, דעות של לקוחות מרוצים, את מגוון השירותים והמוצרים שאתם מציעים, והמלצות של לקוחות קיימים.

כדי להגדיל את כמות הצופים והעוקבים בדף ללא עלויות פרסום באופן “אורגני” ועל מנת למתג את העסק שלכם, חשוב לשתף פוסטים באופן עקבי, שוטף, ומתוזמן כהלכה. העדכונים הללו ייצרו עניין ברשתות החברתיות השונות, ויספקו מידע עדכני שישמש את הלקוחות שלכם ויניע אותם לפעולה.

ניהול הדפים החברתיים שלכם בפייסבוק, אינסטגרם ורשתות חברתיות באופן שוטף, מתן מענה שוטף ללקוחות, והעלאת ושיתופים של תמונות ובאנרים מעוצבים יעצימו את המודעות לעסק שלכם, ויביאו להתעניינות של לקוחות חדשים תוך שמירה על לקוחות קבועים!

איך זה עובד?

01

הגדרת מטרות

בשלב הראשון בניהול הרשתות החברתיות, אנו נכיר את חזון העסק שלכם ונגלה את השירותים והמוצרים שאתם מציעים. באמצעות הגדרת כוונות ומטרות, אפיון של קהל היעד, והגדרה של המטרות שלכם נוכל לבנות אסטרטגיה שיווקית עבור העמודים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות השונות.

02

מחקר שוק

לאחר היכרות עם המוצרים והשירותים של העסק, צוות המומחים שלנו יחל בניתוח השוק, ינתח את מילות הביטוי שמחפש הלקוח הרלוונטי, ואיזה מוצר או שירות ספציפי יחפש בכדי שנוכל להוביל אותו למציאת האתר שלכם. השלב הזה מתחיל בטרגוט קהל היעד: מי קהל היעד? מה תחומי העניין של קהל היעד שלכם? האם קהל היעד מכיר את המותג? או שמא נצטרך להעלות מודעות לעסק שלכם? אלו יועילו בבניית אסטרטגיית השיווק, עיצוב, ואופטימיזציה של האתר שלכם בשלבים מתקדמים יותר.

03

בניית אסטרטגיה

מחקר מילים מעמיק ומדויק למילים רלוונטיות שמחפש קהל היעד שלכם. מילות החיפוש והביטויים הפופולריים יאפשרו לטרגט את קהל היעד שלכם לשירותים והמוצרים שהעסק שלכם מספק, והם מהווים את החלק המרכזי והחשוב ביותר בבניית פוסטים ממירים ברשתות החברתיות. היכרות יסודית עם קהל היעד שלכם תאפשר לנו לבנות עבורכם פוסטים כתובים וגם כאלו הכוללים תמונות ותכנים מעוצבים ומדויקים שימשכו את תשומת ליבו של קהל היעד שלכם.

04

הקמת קמפיין

הנתונים הגיאוגרפיים והדמוגרפיים שנאסוף (גילאים, מיקום, מגדר, מצב משפחתי, עיסוק מקצועי, תחביבים, ועוד) נקים דפים עסקיים מעוצבים שיקרצו לקהל היעד שלכם שוב ושוב. מחקר השוק ובנייה של אסטרטגיה שיווקית יתרמו לניהול שוטף של הדפים העסקיים שלכם ברשתות חברתיות באופן שלא רק יצור עניין אצל קהל היעד, אלא גם יניע אותו לפעולה.

05

עיצוב מודעות

תמצות המידע שאספנו עד כה יאפשר לצוות המומחים שלנו לעצב מודעות לפי החוקים הכתובים והלא כתובים של רשתות חברתיות. המערכות המתקדמות ברשתות החברתיות יתנו לנו, וגם לכם, את היכולת לתזמן פוסטים במועדים קבועים מראש לפי מועדים מיוחדים בשנה, תחומי עניין של קהל היעד שלכם, ובאופן שידבר אל הלקוחות שלכם באופן יעיל במיוחד. צוות המעצבים של שריט יצור ויעצב עבורכם מודעות ייחודיות שיעוררו רגש אצל קהל היעד שלכם, תוך שילוב של צבעים מושכים ואלמנטים פסיכולוגיים שיניעו לקוחות חדשים וקיימים לביצוע פעולות.

06

עדכונים שוטפים

רשתות חברתיות נעות במהירות גבוהה, וחשוב לעמוד בקצב שלהן כדי לא להישאר מאחור. בנייה של פוסטים מתוזמנים, העלאה שוטפת של פוסטים, שיתוף תמונות, שיתוף של הגולשים במידע ומבצעים, ופעולות נוספות מהווים חלק בלתי נפרד מהמהות של עמודים עסקיים ברשתות חברתיות. כדי שהעסק שלכם ישאר בתודעה של קהל היעד באופן שוטף, אנו ננהל את העמודים החברתיים שלכם באופן יומי. עבור אלו מכם שמעוניינים לעשות זאת בעצמכם, ניתן לכם את הכלים והמידע החשוב ביותר ליצירת עמודים עסקיים מצליחים שיניבו תוצאות מדי יום.

עיצובי הסושיאל שלנו

תמונות נושא

עיצוב תמונת נושא לדף העסקי בפייסבוק על ידי מחלקת העיצוב הגראפי של שריט, תמונה שתכלול את הלוגו והסלוגן של בית העסק שלכם

העלאת פוסטים

העלאת פוסטים של לקוחות ממליצים ותמונות של לקוחות שיסופקו על ידי המשווק

שיתוף שוטף

שיתוף פוסטים באופן שוטף, שמירה על מיתוג ברמה גבוהה, ויצירת אינטראקציה עם קהל הלקוחות של בית העסק שלכם

רימרקטינג

בדיקת המרה, מקור ההפניה של לקוחות, ניתוח פעולות באתר, בדיקת פעולות בעגלת הקניות, ופרסום חוזר ללקוחות באמצעות מערכת גוגל אנליטיקס ומערכות הניהול של הרשתות החברתיות השונות

עריכה ועיצוב

עיצוב והעלאה של תמונות באופן שוטף למטרות פרסום ומיתוג העסק באופן מושך בקרב קהל היעד

הרחבת מודעות

פרסום ושיווק העסק ברשתות החברתיות, יצירת באזז, והקצפה שתוביל את קהל היעד לאינטרקציה עם העמודים החברתיים של העסק שלכם

אנחנו כאן לשירותך!

מתלבטים איזו פלטפורמה תתאים לכם? צרו קשר וביחד נבנה לכם אסטרטגיה שיווקית שתרים את העסק שלכם לרמה הבאה!

* עם השארת הפרטים הנכם מאשרים דיוור ופניות מטעם החברה

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >