שאלות ותשובות

ברגע שנופל האסימון באפשרויות המדהימות שבניית אתר חנות דיגיטלית לעסק יכולות להועיל מתחילים גם כן הלחץ, מתי אתר החנות יגמר מתי נוכל למכור באונליין ומתי כבר נעשה כסף דרך הדיגיטל, התשובה היא פשוטה, בניית אתר חנות נעה בין 20-60 ימים.

אנחנו ממליצים לא להתעכב עם איסוף החומרים לאתר מצד הלקוח, מוצרים, תמונות המוצרים, ואפילו לנסות להבין בערך מה הקו העיצובי שיתאים לכם לבניית אתר החנות שלכם.
גורם מספר אחד לעיכובים בהקמת האתר לעסק הוא עיכובים מצד הלקוח, אך עם הצוות המצוין והמנוסה שלנו ננהל אתכם ונעבור שלב שלב יחד בלווי צמוד כך שהקמת האתר ועד לסיומו יהיו בצורה היעילה ביותר והמהירה ביותר. 

 

היכולות האינסופיות של הדיגיטל כבר נחשפו לפנינו ומה שעשינו בעשורים האחרונים דרכו משנה את העולם, את הכלכלה ואת דרכי הצריכה שלנו כאנשים.

בניית אתר חנות לעסק / חברה שלכם יכול יאפשר לכם למכור אונליין ללא מגבלת זמן, ללא מגבלת מקום, או ניהול עובדים.

בניית אתר חנות תאפשר לכם למכור לאנשים בכל רחבי המדינה או אפילו בעולם כולו.

אין שעות הפעילות לאתר שלכם, כך שאינכם מוגבלים בזמן והלקוחות שלכם יכולים לרכוש מתי שרק יתחשק להם.

אתר חנות יכול להיות מנוהל מכל מקום בעולם בכל זמן או רגע נתון ובניית אתר חנות ב- Woo-commerce יאפשר אפילו לכמה משתמשים לנהל אותו בו זמנית.

עם סיום בניית האתר שלכם, נקבע יחד סדרת הדרכות בהן תוכלו ללמוד את כלל האפשרויות של מערכת הניהול של אתר החנות שלכם.

בהדרכות תלמדו כיצב לנהל את מערכת ניהול ההזמנות של אתר החנות שהקמנו, את מערכת לניהול המשלוחים, מערכת הסטטיסטיקות ועוד מערכות רבות שישמשו לכם לעתיד.

כמובן שאם תשכחו או תגייסו עובדים חדשים שינהלו את האתר תוכלו לקבוע הדרכות נוספות למערכות ניהול האתר ולתת לעובדים שלכם לנהל את ההזמנות והמשלוחים באתר שלכם.

ראשית בעלות האתר היא שלכם, עם סיום האתר תקבלו את שם המשתמש והסיסמא לאתר ואפילו תוכלו להוריד את קוד האתר המעוצב אישית שלכם למחשב שלכם בבית.

 ההיתרון בבניית אתר חנות בקוד פתוח מאפשרת לכם לקבל את האתר ללא כל התחייבות לאף חברה או מתכנת, תוכלו לבצע שינוים עם כל חברה או מתכנת באתר החנות שלכם ולא להתחתן עם אף אחד.

עם זאת אנחנו רוצים להבטיח לעשות כל שביכולתנו כדי לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בבניית אתר חנות או בשיווקו.

נבצע קמפיינים לאתר החנות וניצור לכם המון כסף דרך הדיגיטל כיוון ואנחנו מאמינים ששיתוף פעולה בין אנשים שווה כסף.

המספרים מדברים בעד עצמם, 89.1% אחוז מהאתרים בעולם בנוי WordPress – קוד פתוח.

היכולות האינסופיות, האפשרויות הרבות, שלל המפתחים מכל רחבי העולם והקוד המוכר והאהוב יספקו לכם את האתר המושלם.

לא להיות תלויים באף אחד, לא להיות מוגבלים באפשרויות או בהתממשקויות למערכות מסוימות ושלל תוספים מכל רחבי העולם מהווים פער משמעותי על המתחרים.

בניית אתר בקוד סגור מגבילה אתכם, גם אם יספרו לכם שאתם בעלי האתר שזאת באמת אמת, לא תוכלו לתת לאף מנהל אתר / מתכנת או חברה אחרת לטפל לכם באתר ותהיו תלוים בבונה האתרים שאיתו בחרתם לעבוד תחילה לכל החיים.

וכמה מבאס כשהאתר שלכם מתחיל ליצור הכנסה של כמה עשרות או מאות אלפי שקלים, שלא לדבר על אקזיט במכירה של אתר.. אתם תהיו מוגבלים לאותו מנהל מערכת, לאותה חברה, לעלויות שלה ועוד..
אז כמו שבחרתם להיות עצמאיים מהיותכם יזמים, אל תתנו לאף אחד לשלוט בכם.

כבר אמרנו שהמספרים מדברים בעד עצמם? ממשק ה – Woo-Commerce מופץ בכל רחבי העולם, וכך הודות לחברות רבות, מתכנתים ומפתחים מעלים ומעדכנים עוד ועוד פיתוחים, פלאגינים, תוספים ואפשרויות לאתרי הוורדפרס.

ממשק חדש מאפשר לנו המתשמשים לנהל את האתר דרך אפליקציה ייחדוית בתשלום סמלי קטן. 
צרו איתנו קשר ובמשך התהליך נעניק לכם לווי ואת האפשרות לניהול מערכות אתר החנות שלכם דרך הנייד.

אתר חנות הינו קוד הנראה בתצוגה באינטרנט כאתר, אך כדי להעלות את האתר ל״אינטרנט״ – תצטרכו לאחסן את האתר או אם לדייק את קוד האתר בתוך שרת המחובר לאינטרנט וכך יוצג האתר.
אתר ללא שרתים לא יוצג באינטרנט, אחסון האתר בשרתים חזקים הינו פרמטר חשוב במיוחד, בפרט אתרי חנות שדרכם מתבצעת בעצם פעילות עיקרית של העסק.
שרתי אחסון אתר חנות טובים הינם שרתי VPS – שרתים המאפשרים ניתוב נפח תעבורה באתר בצורה שיטטית במיוחד לאתר החנות שלכם, כדי שלא יקרוס לעולם. 

 

בניית אתר ב- SHAREIT היא קודם כל הצלחה בטוחה. תהליך ולווי ברמה הגבוה ביותר תוך דינאמיות והכרות מעמיקה עם הלקוח וצרכיו. מתהליך האפיון, בניית האתר ועיצובו בקו המנחה שלכם הייחודי של חברתכם המדבר לקהל לקוחותיכם ועד להקמת קמפיינים ויצירת הכנסה דרך הדיגיטל.

הדרך היא ברורה בהקמת האתר בתהליך מסודר ויעיל הכולל משיכת המוצרים העלאתם, חיבורים למערכות כאלו ואחרות, הדרכות הצוות שלכם והקמת קמפיינים נהיה יחד ביחס 1:1, עם מנהל לקוחות אישי, מעצבת אישית, מקדם אישי ויחס אישי הראוי לכם.

בניית אתר לעסק שלכם יכול לנוע מ- 1500 שקלים לצורכי קמפיינים בלבד ועד ל- 200,000 שקלים לבניית אתר עם מערכות ופיתוחים מיוחד. 

 

יש לכם שאלות נוספות? צרו איתנו קשר

מעוניינים בשירות שלנו?
יש לכם שאלה?

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >