שיווק דיגיטלי

מה זה שיווק דיגיטלי?

שיווק המניב רווחים עבור העסק שלכם הוא ההתמחות שלנו! אתר חנות מוכר מוצרים? העברת אינפורמציה ומיתוג? אתר תדמית? אתר קטלוג שירותים ומוצרים?  הנכם מוזמנים לאפיין את האתר איתנו בתהליך ברור ופשוט ובאמצעות סיור מוחין עם מחלקת השיווק שלנו ולייעד את האתר המיוחל לעסק שלכם. אצלנו תקבלו שיווק בעל אסטרטגיה אך בו זמנית דינאמי תגובתי ומקצועי, על ידי הכרות עם העסק ולקוחותיו, בניית משפך צרכים נכון והכוונת מטרות נתכנן ונבנה אסטרטגיה שתוביל מערכת שלמה של תוצרים לקידום העסק שלך. הנעה לפעולה, יצירת צורך וחשיפה, בביסוס מודעות, ערך מוסף, שידור מסרים תת הכרתיים תוך כדי כתיבה קריאטיבית בעלת עיצוב עם אלמנטים פסיכולוגים ושיתוף פעולה של מחלקת השיווק שלנו, מחלקת התכנות, ומחלקת העיצוב הגראפי שיצרו בעבורכם מערכה שלמה להצלחה!

קידום ממומן - PPC

קידום ממומן בעל תפוקה מרבית בזמן הקצר ביותר בתחום השיווק, לפי מילות ביטוי רלוונטיות עפ”י תקציב לקדמת הדף הראשון במנוע החיפוש של גוגל, קידום שנועד להגדיל תנועה לאתר במידיות.

קידום ברשתות חברתיות

חשיפה ויצירת מיתוג בפרסום לפי קהל יעד מיקום תזמון ספציפיים, כתיבה ועיצוב מודעות רלוונטיות לפי קהל יעד ואלמנטים פסיכולוגים המניעים לפעולה. צביעת גולשים דומים ומתעניינים בשיווק חוזר - Look & Like

ניהול רשתות חברתיות

פיתוח דף עסקי ברשתות החברתיות, הוכיח את עצמו כבעל חשיבות גבוהה במיוחד במיתוג העסק. כל זאת בכדי לייצר זהות עסקית ולמקם את עסקכם בזיכרונם של לקוחות רלוונטיים וחדשים.

קידום אורגני - SEO

קידום אורגני הוא כיין המשתבח עם הזמן, כמות החיפושים בגוגל ביום מאפשרת לנו לשווק את העסק שלנו בשיווק ספציפי לקהל רלוונטי בעזרת מילות ביטוי ואופטימזציה נכונה יוביל אותנו למקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל ולהגדלת קהל לקוחות.

קופירייטינג

אנחנו מתמחים בכתיבה באופן שיווק איכותי, המניעה לפעולה בעל תשדיר מסרים מדויק. וצורת כתיבה המבוססת בהטמעת מילות מפתח וערכים התורמים לאופטמזציית האתר ולעליה באורגניות שלכם במנועי החיפוש.

עיצוב לוגו מנצח

לוגו הינו הפנים של העסק ואחד המצרכים החשובים ביותר שלנו בשיווק נכון לעסק והינו לוגו כסימן ההיכר של העסק ולכן עיצוב לוגו מקצועי משפר את יכולת הזיהוי של המותג ומגבירים את נאמנות הקהל.

מתלבט איזו פלטפורמה תתאים לך? צור קשר

מעוניינים בשירות שלנו?
יש לכם שאלה?

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >