אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

איזה שיווק דיגיטלי מתאים לעסק שלי

מה זה שיווק דיגיטלי?

שיווק המניב רווחים עבור העסק שלכם הוא ההתמחות שלנו! אתר חנות מוכר מוצרים? העברת אינפורמציה ומיתוג? אתר תדמית? אתר קטלוג שירותים ומוצרים?  הנכם מוזמנים לאפיין את האתר איתנו בתהליך ברור ופשוט ובאמצעות סיור מוחין עם מחלקת השיווק שלנו ולייעד את האתר המיוחל לעסק שלכם. אצלנו תקבלו שיווק בעל אסטרטגיה אך בו זמנית דינאמי תגובתי ומקצועי, על ידי הכרות עם העסק ולקוחותיו, בניית משפך צרכים נכון והכוונת מטרות נתכנן ונבנה אסטרטגיה שתוביל מערכת שלמה של תוצרים לקידום העסק שלך. הנעה לפעולה, יצירת צורך וחשיפה, בביסוס מודעות, ערך מוסף, שידור מסרים תת הכרתיים תוך כדי כתיבה קריאטיבית בעלת עיצוב עם אלמנטים פסיכולוגים ושיתוף פעולה של מחלקת השיווק שלנו, מחלקת התכנות, ומחלקת העיצוב הגראפי שיצרו בעבורכם מערכה שלמה להצלחה!
016-web-management

קידום ממומן - PPC

קידום ממומן בעל תפוקה מרבית בזמן הקצר ביותר בתחום השיווק, לפי מילות ביטוי רלוונטיות עפ”י תקציב לקדמת הדף הראשון במנוע החיפוש של גוגל, קידום שנועד להגדיל תנועה לאתר במידיות.

032-planet

קידום ברשתות חברתיות

חשיפה ויצירת מיתוג בפרסום לפי קהל יעד מיקום תזמון ספצייפיים, כתיבה ועיצוב מודעות רלוונטיות לפי קהל יעד ואלמנטים פסיכולוגים המניעים לפעולה. וצביעת גולשים דומים ומתעניינים בשיווק חוזר - Look & Like

022-digital-campaign

ניהול רשתות חברתיות

פיתוח דף עסקי ברשתות החברתיות, הוכיח את עצמו כבעל חשיבות גבוהה במיוחד במיתוג העסק, בכדי לייצר זהות עסקית ולמקם את עסקכם בזיכרונם של לקוחות רלוונטיים וחדשים.

046-www

קידום אורגני - SEO

קידום אורגני הוא כיין המשתבח עם הזמן, כמות החיפושים בגוגל ביום מאפשרת לנו לשווק את העסק שלנו בשיווק ספציפי לקהל רלוונטי בעזרת מילות ביטוי ואופטימזציה נכונה יוביל אותנו למקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל ולהגדלת קהל לקוחות.

004-cup

עיצוב לוגו מנצח

לוגו הינו הפנים של העסק ואחד המצרכים החשובים ביותר שלנו בשיווק נכון לעסק והינו לוגו כסימן ההיכר של העסק ולכן עיצוב לוגו מקצועי משפר את יכולת הזיהוי של המותג ומגבירים את נאמנות הקהל.

026-chart-3

קופירייטינג

אנחנו מתמחים בכתיבה באופן שיווק איכותי, המניעה לפעולה בעל תשדיר מסרים מדויק. וצורת כתיבה המבוססת בהטמעת מילות מפתח וערכים התורמים לאופטמזציית האתר ולעליה באורגניות שלכם במנועי החיפוש.

1
צריך עזרה?
שלום לך!
לקבלת מידע נוסף דרך הוואצטאפ שלנו - לחצו על האייקון :)
Powered by