התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת קופות רושמות - מערכת אביב

במרוצת השנים פותחו מספר כלים שמאפשרים כיום לנהל עסקים בצורה חכמה יותר כשאחת המערכות הבולטות בשוק לניהול פיננסי ומנהלי היא הקופה הרושמת החכמה. קופות רושמות בעבר היו מוגבלות מבחינת הפעולות שהן מאפשרות לבצע, אך פיתוח של קופה רושמת חכמה שמחוברת למחשב שינתה את פני המשחק.

כיום עסקים יכולים ליהנות מחיסכון אדיר בזמן ומשאבים הודות לקופות חכמות שמאפשרות לנטר אחר פעילות העסק בקלות ובמהירות, ואחת החברות המובילות בתחום כיום היא חברת אביב. הקופות החכמות של אביב עושות מהפיכה עבור עסקים מסוגים רבים – כולל מכולות, רשתות סופרמקטים, בתי קפה, מסעדות, חנויות בגדים, מסעדות שמעניקות שירותי משלוחים, ועוד. בית התכנה הייחודי מעניק לעסקים בכל רחבי הארץ פתרונות מותאמים אישית, וגם אתם יכולים ליהנות מהקופות החכמות של חברת אביב.

ניהול עסקי חכם עם חברת אביב

קופה רושמת חכמה היא קופה הכוללת מסך מגע שמאפשר לבצע שלל פעולות במהירות, אך החשיבות שלה היא מעבר למה שנראה לעין. קופות רושמות חכמות מחוברות למחשב שמבצע שלל פעולות חשובות – לרבות סריקה של מוצרים במהירות באמצעות ברקוד, שמירת נתונים של מספר קופות, ניטור אחר מכירות, סליקת כרטיסי אשראי, ועוד.

קופות חכמות מבית חברת אביב מאפשרות לעסקים להתנהל בצורה יעילה יותר הודות לריכוז הנתונים במערכת אחת, וקישור של כל הקופות למערכת הזו. מאז שנת 1993, חברת אביב מספקת שירותים מותאמים אישית ללקוחות בכל רחבי הארץ, וכיום היא עושה גם מהפיכה בתחום המכירות אונליין. מלבד קופות רושמות בבית העסק שלכם, אתם יכולים ליהנות גם מביצוע מכירות באתר חנות או אתר עסק משלכם ולהמשיך לעבוד עם קופות רושמות בבית העסק שלכם.

כיצד זה אפשרי? כאמור, ניהול של מכירות באמצעות קופה חכמה מתאפשר בבית העסק שבו מתבצעות המכירות. אם כן, כיצד קופה רושמת חכמה יכולה לסייע לעסקים שמתנהלים גם ברשת? החיבור בין קופה רושמת מרוחקת ובין עסק מקוון אפשרי הודות להתממשקות וחיבור בין שני הגורמים הללו. חברת שריט, המתמחה בבנייה וניהול של אתרים ואפליקציות, מנהלת את החיבור בין הקופה הרושמת של העסק שלכם ובין האתר שלכם.

הודות לחיבור הזה, כל הפעולות שהקופה הרושמת שלכם מבצעת אפשריות לביצוע גם מרחוק: כלומר, בכל פעם שלקוח או לקוחה יבצעו פעולה באתר העסק/חנות שלכם, המידע יעבור ישירות לקופה הרושמת של אביב שממוקמת בבית העסק שלכם. באופן הזה תוכלו לעקוב באופן שוטף אחר הפעולות שמתבצעות הן בעסק הפיזי והן באתר העסק שלכם – בלי מאמץ ובלי לבזבז זמן. קופה רושמת חכמה מאפשרת לעסקים להתנהל בצורה יעילה יותר, ועם הקופות של חברת אביב הנודעת והחיבור של חברת שריט – גם אתם תוכלו ליהנות מגדילה של העסק שלכם לצד ניהול פיננסי חכם יותר בכל עת.

 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >