התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכות All4shop

הקדמה הטכנולוגית הביאה לנו מספר כלים מתקדמים שמאפשרים לנו להתנהל בצורה חכמה יותר מדי יום – בייחוד בכל הנוגע לניהול של עסקים. כיום, במקום להתקין תוכנות רבות לניהול עסקים בצורה יעילה, אתם יכולים להשתמש בתוכנה אחת שחולשת על פרמטרים רבים של העסק שלכם, ובכך לייעל תהליכי עבודה בצורה טובה יותר מאי פעם. חברת all4shop, אשר נודעת בזכות הקופות הממוחשבות שלה, מציעה ללקוחותיה מערכת ERP לניהול עסקים, וגם אתם יכולים ליהנות מהיתרונות של המערכת המתקדמת הזו.

ProfitAge מבית all4shop: הדרך החכמה לנהל עסקים

ProfitAge היא מערכת ניהול עסק (משרד אחורי) חכמה במיוחד שנותנת לבעלי עסקים גישה לפרטים רבים, בלי צורך להתקין מערכות ניהול נפרדות. באמצעות המערכת של חברת all4shop, בעלי עסקים יכולים לבצע שלל פעולות בקלות ובמהירות, כמו:

  • לשלוט ולבקר על מערך הקופות – שליטה וצפייה מרחוק בפעולות המתבצעות בקופות הרושמות בבית העסק
  • מתן הרשאות לעובדים – מתן הרשאות לעובדים בהתאם לתחומים השונים בעסק. מתבצע בשיטת מטריצה ייחודית ומתקדמת.
  • איסוף נתונים מבית העסק – איסוף נתונים על פעילות לקוחות, מכירות, החזרות, ופרטים נוספים שכל בעל עסק צריך לדעת.
  • מערכת ניהול מבצעים – המערכת מאפשרת להגדיר מבצעים באופן יעיל 
  • שליחת הודעות אישיות ללקוחות – שליחת הודעות מתוזמנות ומותאמות אישית ללקוחות, לפי חתכים מוגדרים מראש ונתוני לקוחות
  • עיון בחשבוניות – צפייה מרוכזת בחשבוניות ובהעתקים של ספחים שהוגשו ללקוחות

מלבד הפעולות הללו, ProfitAge מאפשרת לבעלי עסקים לייצא נתונים, לסנן רשימות, להפיק מדבקות ושילוט, ולבצע שלל פעולות נוספות בלי מאמץ. בעוד שבעבר ניתן היה לבצע את הפעולות הללו בעיקר במקום העסק, כיום ניתן לעשות זאת גם לעסקים מקוונים.

אם יש לכם אתר חנות, חנות אפליקציה או עסק מקוון, אתם יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של ProfitAge בלי בעיה. כיום ניתן לחבר בין עסקים מקוונים ובין מערכת ProfitAge כדי לאפשר לכם לקבל תמונה רחבה על אתר החנות שלכם מכל מקום. חברת שריט, אשר בונה אתרים מקוונים מסוגים רבים, מחברת בין מערכות ניהול עסקים ERP ובין בעלי האתרים כדי לספק להם מידע מלא על העסק שלכם.

באמצעות ההתממשקות בין בית העסק שלכם ובין all4shop, אתם תוכלו להתנהל בצורה יעילה יותר ולאפשר לעסק שלכם לצמוח באמצעות המידע שתקבלו מהמערכת.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >