התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת קופות רושמות מבית Barakk

קופות רושמות עשו מהפיכה עבור עסקים הודות לממשק החכם שלהן ומגוון הפעולות שהן מאפשרות לבצע באמצעות מכשיר בודד. לכן, קופות רושמות כיום הן חובה עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים שרוצים לבצע מכירות ולעקוב אחריהן בצורה פשוטה. כאן נכנסת לתמונה הקופה הרושמת של חברת Barakk אשר מיועדת למסעדות וחנויות בגדים פיזיות וגם חנויות ומסעדות אונליין.

הקופה הרושמת של חברת ברק היא מערכת ממוחשבת חכמה הכוללת מסך מגע וקורא ברקודים שמאפשר לא רק לסרוק מוצרים, אלא להעביר את המידע למאגר נתונים. באופן הזה, בכל פעם שאתם סורקים מוצר או מכניסים אותו באופן ידני לקופה הרושמת של ברק – המערכת של העסק שלכם מתעדכנת באופן אוטומטי. באופן הזה ניתן לעקוב באופן שיטתי אחר המלאי שלכם מבלי לבצע בדיקה ידנית ולבזבז שעות בספירה של מוצרים או מעקב אחר הכנסות.

קופות רושמות בעולם המקוון: איך הן עובדות עם אתרים אונליין?

כיום, עסקים מסוגים שונים, לרבות מסעדות וחנויות בגדים, מבצעים מכירות רבות באתרים וחנויות אונליין כדי להגיע לכמה שיותר אנשים ולאפשר לקהל היעד לבצע רכישות בצורה נוחה. הקופות הרושמות של ברק זיהו את הצורך בקופות שיאפשרו לנהל עסקים מקוונים, והתאימו את הקופות שלהם לעסקים וחנויות אונליין.

כדי לחבר בין הקופות החכמות של מערכת Barakk ובין האתר שלכם, חברת שריט מציעה שירות התממשקות שעושה את העבודה בצורה מדויקת ומתקדמת במיוחד. החיבור בין עסקים מקוונים ובין קופה רושמת באמצעות כלי ייעודי מאפשרת לנטר אחר הפעילות של העסק שלכם – הן בעסק הפיזי עצמו והן בעסק המקוון שלכם.

פירוש הדבר הוא שבכל פעם שמתבצעת רכישה באתר העסק שלכם, המידע עובר באופן אוטומטי לקופה החכמה של ברק באמצעות פעולת ההתמשקות של חברת שריט. המטרה היא לאפשר לעסק שלכם לפעול כיחידה אחת בכל עת ולחבר בין כל הקצוות כדי לתת לכם תמונה מדויקת על העסק שלכם בכל רגע נתון.

בכל פעם שלקוח/ה יבצעו רכישה בחנות האונליין שלכם, פירוט העסקה יעבור ישירות לקופה החכמה של ברק. הודות לכך, אתם תוכלו לקבל תמונת מצב מדויקת של המכירות וכן לעקוב אחר המוצרים שנמצאים או חסרים במלאי כדי לנהל באופן יעיל במיוחד את העסק שלכם. הקופה החכמה של ברק היא ידידותית וקלה לתפעול, והחיבור עם שריט יאפשר לכם לנהל את העסק שלכם בצורה חכמה – בלי עיכובים ובלי חישובים ידניים.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >