התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת קופות רושמות - Dockpoint

כדי להצליח בעולם העסקי כיום, חשוב במיוחד להתקדם עם הזמנים ולוודא שלעסק שלכם יש את מיטב המערכות לניהול חכם. אחת המערכות הללו היא קופה רושמת חכמה שעושה מהפיכה באופן שבו עסקים מסוגים שונים מנהלים את עצמם. תמו הימים בהם היה צורך להזין באופן ידני לתוך קופה ולנהל באופן ידני רשומות של חשבוניות, הכנסות והוצאות.

כיום אתם יכולים ליהנות מהשירות המקצועי של חברת Dockpoint אשר משווקת ומפעילה קופות חכמות בכל רחבי הארץ שמאפשרות לנהל עסקים באופן יעיל יותר מאי פעם. בעזרת הקופות החכמות של דוקפוינט, אתם יכולים לבצע שלל פעולות בבית העסק שלכם, וליהנות גם מחיבור לחנות מקוונת של העסק שלכם כדי לנטר אחר הפעולות שקונים מבצעים באתר.

Dockpoint: מביאים את בשורת הקופות החכמות למסחר המקוון

המטרה העיקרית של קופות חכמות הן לאפשר לעסקים לייעל את אופן ההתנהלות שלהם באמצעות מעקב חכם אחר פרמטרים שונים, וכאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת Dockpoint. החברה משווקת קופות רושמות חכמות שמבצעות מספר פעולות בעמדה חכמה אחת. בית התכנה הנודע מספק מערכות קופה רושמת ממוחשבת לרשתות שיווק מזון, מסעדות, קמעונאות, ביגוד, ועסקים נוספים בכל רחבי הארץ.

הקופות הרושמות של חברת דוקפוינט מאפשרות לעקוב אחר הפעולות המתבצעות בעסק שלכם, כמו קנייה של מוצרים שונים, סליקת אשראי, החזרות של מוצרים, ועוד. באמצעות המערכת החכמה, הנתונים מבית העסק שלכם עוברים למערכת החכמה של Docopoint שמרכזת את כל המידע ומספקת לכם פרטים חשובים על בית העסק שלכם – כמו מוצרים שנמצאים במלאי, מוצרים חסרים, הכנסות ליום נתון, ועוד.

על מנת שתוכלו לנהל את העסק שלכם בצורה יעילה אף יותר, חברת דוקפוינט חברה לחברת שריט אשר בונה ומנהלת אתרים ואפליקציות לעסקים מסוגים שונים. הודות לממשק ייחודי שמאפשר לחבר בין עסקים אונליין ובין הקופות החכמות של חברת Dockpoint, אתם יכולים לנהל את העסק שלכם בצורה יעילה יותר מאי פעם.

כאשר לקוחות מבצעים פעולות באתר העסק שלכם, המידע עובר ישירות לקופה הרושמת החכמה של דוקפוינט, ממש כאילו הפעולה התבצעה בבית העסק עצמו. באופן הזה אתם יכולים להמשיך ולעקוב אחר הנעשה בבית העסק עצמו ובעסק המקוון שלכם, ובכך לדעת בדיוק היכן אתם עומדים מבחינת מלאי, תפוקה יומית, הכנסות, הוצאות, וכל נתון אחר שתרצו. הצטרפו למהפכה של הקופות הרושמות ותיהנו מממשק ייחודי שמחבר בין עסקים ובין עולם המסחר המקוון באופן יעיל במיוחד.

 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >