התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

מערכת ERP מבית Elite

כיום ישנם אלפי עסקים בישראל שלכל אחד מהם ייחוד משלו וצרכים משלו. בשל כך, ניהול של עסק אחד יהיה שונה מניהול של עסק אחר, אך ישנם מספר דברים שמשותפים לעסקים מכל הסוגים: הצורך בניהול תהליכים יעיל. בין שמדובר בעסק בתחום הלבוש או בעסק המשווק מוצרי מזון, כדי לנהל עסק באופן יעיל – אתם צריכים להיות מודעים לכל התהליכים שמתרחשים בעסק שלכם. לשם כך פותחו מערכות ERP שתפקידן הוא לרכז תהליכי עבודה יחדיו, לנתח אותם ולספק נתונים מדויקים על אותם תהליכים, ומערכת Elite מצטיינת בין מערכות מהסוג הזה. 

מערכת Elite: כיצד היא עובדת?  

כאמור, מערכות ERP נועדו לייעל תהליכי עבודה ולאפשר לבעלי עסקים לעקוב אחר פרמטרים מסוימים בקלות. הפרמטרים הללו כוללים נושאים כלכליים, מכירות, נושאים הקשורים למשאבי אנוש, ועוד.

כדי לעשות זאת, חברת עילית בוחנת תחילה עסקים באופן יסודי כדי להבין את צרכי לקוחות החברה, לאפיין תהליכי עבודה, לסדר את סביבת העבודה, לבצע התאמות בהתאם לאופי העסק, ובסופו של דבר – להעלות את המערכת לעסק עצמו. 

הודות לכך, אתם כבעלי עסקים תוכלו לנהל את העסק שלכם באופן יעיל ומדויק יותר מאי פעם ולפנות את זמנכם לעיסוקים חשובים אחרים.

מערכת Elite בעסקים מקוונים

אם יש לכם עסק מקוון, אתם יכולים ליהנות מהיתרונות של מערכת Elite בכל עת שתרצו. כיצד? אתר חנות ועסקים מקוונים אחרים יכולים לקבל את השירות של עילית בזמן אמת באמצעות התממשקות עם האתר שלכם וניהול עם מערכת ענן.

המערכת המקוונת תתחבר לעסק שלכם כדי שתוכלו לנהל אותו באופן יעיל במיוחד. כדי לעשות זאת, חברת SHAREIT מעניקה לכם שירות כולל הכל שתוכלו ליהנות ממנו מתי שתרצו. חברת שריט מתמחה בבנייה של חנויות מקוונות ואפליקציות חנות עם כל הנובע מכך; הצוות המומחה שלנו, שכולל מתכנתים, משווקים ומעצבים מספק שירותי הקמת אתר חנות תוך שילוב ממשקים לשירותים נוספים.

חברת SHAREIT מחברת אתרים עם מערכות ERP באמצעות ממשקים מתקדמים שעוזרים לנהל עסקים באופן יעיל. אם אתם מעוניינים לנהל את אתר החנות שלכם בצורה מתקדמת או להקים אתר חנות חדש ולנהל אותו ביעילות, שריט בשילוב עם Elite יעזרו לכם במשימה. כיום אתם יכולים לנהל את העסק שלכם בפשטות עם עילית והשירותים המקצועיים של SHAREIT שמחברים עסקים עם שירותים נלווים באופן מותאם אישית ויעיל יותר מאי פעם.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >