התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת ERP מבית Hakaveret

בעלי עסקים מסורתיים יכולים לנהל בקלות קשרי לקוחות: כאשר לקוח רוכש מוצר מסוים בחנות והוא אינו מרוצה ממנו או מאופן הטיפול ברכישה, אותו לקוח יכול לפנות לבעל העסק או למנהל באופן ישיר ולהתלונן על טיב המוצר/שירות. אך מה עם עסקים מקוונים? כיצד אתר חנות או עסק מקוון אחר יכול לבחון האם לקוחותיו מרוצים או אם יש צורך בשיפור השירות? כאן נכנסת לתמונה Hakaveret – תוכנה ייעודית לבדיקת קשרי לקוחות מסוג CRM שיכול לספק לכם, בעלי עסקים מקוונים, את כל המידע שאתם צריכים על הלקוחות שלכם ושביעות רצונם.

כיצד זה עובד? המערכת הייחודית של “הכוורת” מתממשקת באופן ישיר לאתר העסק שלכם, וכן לכל הערוצים שבהם לקוחות מתקשרים אתכם: פייסבוק, מערכת שליחת מסרונים (סמסים), מרכזייה טלפונית, מיילים, ופלטפורמות אחרות מתחברים כולם ל Hakaveret-כדי לספק לכם מידע מלא על הלקוחות שלכם והאינטראקציה שלהם עם העסק שלכם.

מלבד מידע על לקוחות קיימים, הכוורת מעניקה ללקוחותיה מידע על לידים של לקוחות פוטנציאליים מכל ערוצי הפרסום בשימוש. באמצעות המערכת ניתן לחלק לידים בין מספר אנשי מכירות על מנת שיצרו קשר עם הלקוחות הפוטנציאליים ויהפכו אותם ללקוחות קיימים. 

מערכת ניהול המכירות ומערכת ניהול הלקוחות של Hakaveret מספקים אף הם מידע חיוני על לקוחות שכל בעל עסק, בייחודי בעלי עסק מקוון, צריך לדעת. באמצעות איסוף מידע מדויק על לקוחותיכם, תוכלו לדעת בדיוק איפה עומדת כל עסקה: המערכת מספקת התראות על חיובים, מאפשרת לשלוח הודעות תזכורת ללקוחות, לשלוח תכנים ללקוחות, ברכות לחגים, והודעות אוטומטיות בתפוצה רחבה כדי להישאר בקשר רציף עם כל לקוח ולקוחה.

הכוורת ניתנת לחיבור עם אתרים ומערכות מסוגים רבים, כך שתוכלו ליהנות מכל מה שיש למערכת להציע לכם בכל הנוגע לקשרי לקוחות. באמצעות חיבור לאפיקים השונים בעסק שלכם, לרבות רשתות חברתיות, Hakaveret תספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם לניהול קשרים עם לקוחות באופן פרודוקטיבי. גלו מה לקוחות חושבים, כיצד הם מתנהלים ומה אתם יכולים לעשות כדי לשפר קשרי לקוחות עם כוורת – מערכת CRM מהמתקדמות בארץ.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >