התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת iCREDIT

הקמת קו אשראי מהווה צעד חיוני עבור כל עסק שמעוניין למשוך לקוחות אשר מבצעים עסקאות באשראי. לאחר חתימה על הסכם עם חברת אשראי לבחירתכם, יגיע השלב החשוב הבא – הקמת מסוף סליקה. מסוף סליקה מאפשר להוציא לפועל עסקאות אשראי, ואם יש לכם אתר חנות, אתם צריכים חיבור למסוף סליקה.

מסוף סליקה מקוון איכותי יאפשר לכם לנהל את העסק שלכם ביעילות ולספק את המוצרים והשירותים שלכם ללקוחות שמעוניינים לשלם באשראי. כדי שתוכלו לעשות זאת באופן נוח ומאובטח, חברת iCREDIT מבית ריווחית מציעה מערכת סליקת אשראי לעסקים מקוונים שתוכלו לחבר לאתר העסק שלכם בכל עת שתרצו.

למערכת iCREDIT יש כמה מאפיינים חיוניים שהופכים אותה לכדאית במיוחד, והם:

דף סליקת אשראי מעוצב – סליקה מקוונת מתבצעת בעמוד חיצוני ומאובטח שחשוב לעצב אותו בהתאמה לאתר שלכם. מערכת iCREDIT מאפשרת לכם לעצב את דף סליקת האשראי שלכם כך שיתאים לאתר העסק באופן מדויק. באותו דף סליקה ניתן לשלב דף חיוב או להפנות את החיוב לעמוד חדש לחלוטין.

מנגנון טוקניזציה – מנגנון ייחודי ששומר על פרטי הלקוחות באופן מוצפן ומאפשר להם לבצע חיובים עתידיים ללא צורך להזין פרטי אשראי בכל פעם מחדש.

התאמה מלאה למכשירים הקיימים בשוק – מערכת iCREDIT אינה מוגבלת למערכת כזו או אחרת. באמצעות אייקרדיט, הלקוחות שלכם יוכלו לבצע תשלום באשראי בכל זמן ובכל מקום, ללא תלות במכשיר שבו הם מבצעים את הרכישה.

ניהול נתונים יעיל – כדי לעקוב ביתר יעילות אחר עסקאות האשראי באתר שלכם, אייקרדיט מאפשר לכם לנהל מכירות והזמנות בדפי חיוב, לקבל דוחות עדכניים על הקופות השונות של העסק שלכם, להפיק נתונים על חיובי אשראי, ולבצע שלל פעולות נוספות הנוגעות לחיובי אשראי בעסק שלכם.

API מתקדם – כדי לחבר את העסק שלכם לאייקרדיט, המערכת כוללת API שמאפשר לממשק בין האתר שלכם ובין המערכת. חברת שריט, המתמחה בהקמה וניהול של אתרי חנות, מבצעת התממשקות מלאה בין אתרים ובין מסוף iCREDIT ובין מסופים אחרים, כך שתוכלו לחבר את העסק שלכם למערכת המתקדמת ביעילות.

מסוף סליקה עבור אתרי חנות מהווה שירות חיוני עבור בעלי עסקים, וגם אתם יכולים לחבר את העסק שלכם למסוף של iCREDIT. הודות למערכת, תוכלו לא רק לגבות חיובים באשראי, אלא לקבל תמונת מצב מלאה על הסליקה בעסק שלכם ולקבל את כל הנתונים שאתם צריכים לניהול יעיל של אתר החנות שלכם.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >