התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת קופות רושמות - Nurit-Gazit

 

ניהול עסקים השתנה באופן ניכר בעשורים האחרונים הודות לפיתוח של אתרי מסחר שמאפשרים למכור טובין לא רק בחנות פיזית, אלא מכל מקום שבו יש גישה לאינטרנט. כיום אנשים רבים מבצעים רכישות של מוצרים ושירותים שונים ישירות מהמחשב שלהם וממכשירים ניידים חכמים, ולכן עסקים רבים היו צריכים להתאים את עצמם לשינויים שהביא עמו האינטרנט.

כדי לעמוד בזמנים המשתנים, חברת Nurit Gazit פיתחה מערכת של קופה חכמה – Verifone Retail 360 PRO מהמתקדמות בארץ שניתנת לחיבור עם עסקים מקוונים כדי ליעל תהליכי עבודה וליהנות מממשק חכם במיוחד שיעבוד עבורכם.

קופות רושמות בעסק ובחנות אונליין

קופות חכמות הן קופות שלא רק “מעבירות” מוצרים שלקוחות רוכשים, אלא גם מערכת שמעבירה מידע למסוף שמבצע ניתוח של פעולות ממספר קופות יחדיו. בכל פעם שמבצעים פעולה בקופה החכמה של Nurit Gazit, המידע עובר למחשב ראשי אשר שומר את הנתונים וגם מספק מידע על התפקוד של העסק.

באמצעות Verifone Retail 360 PRO תוכלו לקבל את כל המידע על התעבורה של העסק שלכם במקום אחד, בלי לבצע חישובים ידניים או לתמרן בין מספר מערכות שונות. הממשק הידידותי של המערכת מאפשר לתפעל אותה בקלות ולהשתמש בה בעסקים קטנים וגדולים כאחד בפשטות.

Verifone Retail 360 PRO מאפשר לכם לבצע בדיקת מלאי במהירות, לנהל נוכחות עובדים וכוח אדם, לנהל מכירות סיטונאיות, ולבצע שלל פעולות נוספות – אך מה בנוגע לעסק המקוון שלכם? כיצד קופה רושמת שצריך להעביר דרכה מוצרים יכולה לסייע לעסקים שמבצעים מכירות באינטרנט?

הודות לממשק ייחודי שמחבר בין קופות רושמות ובין חנויות מקוונות, עסקים יכולים כעת לעקוב אחר מכירות ונתונים נוספים דרך קופה רושמת! חברת שריט מבצעת את התיווך הזה בין הקופה הרושמת של העסק שלכם ובין החנות המקוונת שלכם כדי לסנכרן נתונים באופן מיטבי ולהראות לכם בדיוק איפה העסק שלכם עומד, בכל רגע נתון.

כאשר מתבצעות פעולות קנייה או החזרה של מוצרים באתר של העסק שלכם, המידע עובר ישירות לקופות שבבית העסק שלכם הודות לממשק המחשב בין שני הגורמים הללו. באופן הזה תוכלו לעקוב באופן עקבי אחר המכירות שמתבצעות באתר שלכם וכן בחנות/בית העסק שלכם, ולקבל מידע על מלאי, פעילות של לקוחות, סליקת אשראי, ועוד.

הודות לחיבור של הקופות הרושמות החכמות מבית Nurit-Gazit ובין חברת שריט, תוכלו לקבל מידע בזמן אמת על העסק שלכם ולדעת בדיוק מה נדרש כדי לנהל אותו בצורה חכמה ויעילה יותר – מה שיוביל לגדילה של העסק שלכם בטווח הקצר וגם הארוך.

 

 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >