התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת קופות רושמות - Rnet

בתי עסקים רבים גילו בעשור האחרון את היתרונות הרבים של קופה רושמת חכמה שמאפשרת להגדיל הכנסות ולהקטין הוצאות באופן ניכר. באמצעות קופה חכמה, אתם יכולים לעקוב ביעילות רבה יותר אחר ההכנסות וההוצאות של העסק שלכם, ובכך לשפר את ההתנהלות העתידית שלכם או להסיק מסקנות חיוניות על האספקט הפיננסי של העסק שלכם.

על מנת שתוכלו לעשות זאת, חשוב שהעסק שלכם יהיה מצויד במערכת קופה רושמת חכמה שבנויה היטב ומותאמת לבית העסק שלכם – מה שתוכלו לקבל עם חברת Rnet שמתמחה בפתרונות חכמים ומותאמים אישית לעסקים מסוגים שונים.

קופה חכמה: יתרונות, וניהול עסק מקוון עם קופה רושמת חכמה

כאשר העסק שלכם עובד עם קופה חכמה, היא בעצם עובדת עבורכם; התעבורה היומית בעסק שלכם, כמות הרכישות, רישומי מלאי, תשלומים, הכנסות, החזרות, ופרטים נוספים נכנסים היישר לתוך המערכת החכמה של הקופה הרושמת כך שאתם לא צריכים להזין שום מידע באופן ידני.

חברת Rnet Technologies מספקת שירותי קופה רושמת לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד כדי ליעל תהליכי עבודה ולהגדיל תקופה באופן מיטבי. שרתי החברה המאובטחים מתעדכנים באופן מידי ושוטף בכל הפעילות של הקופות בבית העסק – מה שמאפשר לכם לתפעל את העסק שלכם תוך ריכוז הנתונים באופן אקטיבי.

מלבד תפעול של עסק פיזי, עסקים רבים כיום בונים מערך קניות גם באתרים מקוונים כדי לאפשר לקהל היעד לבצע רכישות מהבית או מכל מקום שבו הם נמצאים, בלי להגיע לחנות. במקרים הללו יש בדרך כלל צורך במערכת נפרד כדי לבצע מעקב אחר מכירות ותנועה באתר, אך עם Rnet תוכלו לחסוך את השלב הזה!

Rnet חברה עם שריט כדי לייעל תהליכי עבודה אף יותר באמצעות ממשק ייחודי שמחבר את הקופה הרושמת בעסק שלכם ישירות לחנות המקוונת שלכם. באמצעות הממשק שמופעל על ידי SHAREIT, המתמחה בבנייה, פיתוח ותפעול של אתרים ואפליקציות, המידע על פעולות שמתבצעות באתר העסק שלכם יעבור ישירות למסוף הקופה החכמה בבית העסק. פירוש הדבר הוא שהקופה החכמה של Rnet תתעדכן לא רק על המתרחש בחנות הפיזית שלכם, אלא גם בכל מה שקורה באתר העסקי שלכם.

הודות לממשק החכם הזה, אתם תוכלו לדעת בדיוק מה מצב המלאי שלכם, כמה מכירות מתבצעות מדי יום, להציע מבצעים ללקוחות, ולבצע שלל פעולות נוספות באמצעות מערכת חכמה אחת שעושה את העבודה עבורכם.

 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >