אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

בניית אתר חנות

בניית אתר חנות

בניית אתר בצורה מוצלחת תוביל להשגת חזונכם במיתוג ובשיווק דיגיטלי, ותמקסם את קהל היעד המובל לאתר, בניית אתר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות בכתיבת קוד נקי, התורמת לאופטימזציה, אתר רספוניסיבי חכם, המתאים עצמו לכלל סוגי המסכים והמכשירים ובעיצוב המשפך באתר המנווט את הלקוח שלנו לפעולה, על ידי הכרות עם העסק ולקוחותיו, בניית משפך צרכים נכון והכוונת מטרות נתכנן ונבנה אסטרטגיה שתוביל מערכת שלמה של תוצרים לקידום העסק שלך.

הנעה לפעולה, יצירת צורך וחשיפה, בביסוס מודעות, ערך מוסף, שידור מסרים תת הכרתיים תוך כדי כתיבה ועיצוב באלמנטים פסיכולוגים ושיתוף פעולה של מחלקת השיווק שלנו, מחלקת התיכנות, ומחלקת העיצוב הגראפי שיצרו בעבורכם מערכה שלמה להצלחה!

ובעזרת תוכנות סטטיסטיות שפותחו בעבורכם נשפר ונייעל את אתרכם עפי אופן השימוש של קהל הגולשים באתר, בעזרת טכניקות פרסום באתר נוכל להציג לקהל יעד המתעניין באתר מודעות רלוונטיות ושירותים בכלל רחבי הרשת בפרסום חוזר ונשנה.

רספונסיביות

בניית אתר חכם המתאים את צורתו לכל סוגי המכשירים וגודל המסך בו נפתח.

האתר שלכם יבנה לפי קו מנחה המנווט את הגולש באתר, בכדי לתת מענה לכלל הגולשים בכל סוגי המכשירים, נבנה את האתר ברספונסיביות גמישה התומכת בכל סוגי המכשירים והמסכים- במובייל, במערכת אנדרואיד ו – Apple.

בניית אתר נוח למשתמש, יוביל להצלחה ומימוש הפוטנציאל המתבטא בהמרות של קהל היעד ויתרום רבות לאופטימיזציה באתר וקידום האתר בגוגל.

בניית אתרים , קידום אתרים ,אתר חנות
אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב ראשון - הגדרת מטרות

בשלב הראשון לאחר בחירה ואבחון במסלול המתאים, נחל בהכרות עמוקה עם העסק, עם השירותים והמוצרים המוצעים, הגדרת כוונות ומטרות, נאפיין ונבין את הציפיות והשאיפות של העסק את תכלית השיווק והקהל היעד הרלוונטי.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב שני - מחקר שוק

לאחר הכרות עם המוצרים והשירותים של העסק, צוות המומחים שלנו יחל בניתוח השוק, מה מילות הביטוי שמחפש הלקוח הרלוונטי ואיזה מוצר או שירות ספציפי יחפש בכדי שנוכל להוביל אותו למציאת האתר שלנו. נחל בטרגוט קהל היעד, מי קהל היעד? מה תחומי העניין? קהל היעד מכיר את המותג? או שמא נצטרך להעלות מודעות, אלו יועילו בבניית אסטרטגיית השיווק, עיצוב ואופטימיזציה האתר בשלבים המתקדמים יותר.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב שלישי - אסטרטגיה שיווקית

עם היעד על חזון העסק ולאחר שהבנו את המטרות והכוונות ,את תנועת השוק וקהל היעד המיועד, נחל באפיון קו המנחה את האתר בצורה שיווקית את המסרים שיועברו לגולשים באתר, את ההנעה לפעולה באתר וניווט הגולשים לתכלית מטרתנו השארת פרטים, התקשרות, רכישה באתר קריאה נוספת על השירות ועוד.. עם צוות המומחים שלנו ממחלקת השיווק ומחלקת העיצוב הגראפי שלנו, נמצא את הקו העיצובי המנחה את האתר כמשפך המוביל את הלקוח, עם הגוונים המושכים ביותר והמדויק ביותר, עם קריאייטיב מדויק ללקוחות הרלוונטיים שיגלשו לאחר בניית האתר.

בניית אתרים , קידום אתרים

שלב רביעי - פיתוח הפרוייקט

בשלב זה לאחר שיצרנו סקיצה לעיצוב הגראפי לבניית האתר, נחל בחלק הלא פחות חשוב, מאחורי הקלעים של האתר, מה שייתן אופטימיזציה לאתר, קידום אורגני לעתיד ולא פחות חשוב יספק מהירות ונוחות לגולשים, פיתוח תכני של האתר באופטימיזציה וברספונסיביות מלאות, כתיבת קוד האתר שלנו ובו הטעמת התוכן ומילות החיפוש בקוד ובתכני האתר, נאסוף חומרים לפי הקו המנחה שבחרנו, נתכנת נבנה וניצור את האתר לפי גווני האתר , הטקסטים, התמונות שיוצגו ואת המשפך המנווט את הלקוח לפעולה באתר החדש.

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

שלב חמישי - העלאה האתר לרשת

לאחר בניית האתר, סבבי הסקיצות התיקונים והגימורים האחרונים כשכולם מרוצים מבניית האתר החדש, לאחר העבודה הרבה ואישורכם הסופי נעלה את האתר לרשת, נקשר את דף יצירת הקשר למערכת הדיוור, נצא לדרך בשיתוף פעולה עם החזון, המטרות והכוונות ובמוכנות מלאה בעבור לקוחות רלוונטיים חדשים באתר ובעסק שלנו

שלב שישי - עדכונים שוטפים

אופטימיזציה לאתר היא דבר הנעשה באופן קבוע, ביצוע עדכונים שוטפים, פיקוח ובקרה לפי הדרישות של גוגל המשתנות עם התחדשות הטכנולוגיה. נשמור על אבטחה יעילה, חזקה ואיכותית ביותר ברשת באתר שלכם, בכדי שללקוחות שלכם תהיה חווית גלישה יעילה ודירוג האתר בגוגל ישתפר באופן תמידי.

039-rating

עדכוני אבטחה

עדכוני אבטחה שוטפים לאתר של קידמת הטכנולוגיה, שיתרמו גם לאופטימיזציה. ​

004-cup

סליקה מאובטחת

מערכת סליקה מאובטחת - עם עגלה חכמה, תהליך רכישה מהיר נוח ומאובטח בארץ ובחול של קדמת הטכנולוגיה

001-target

אתר הבנוי כמשפך

קו מנחה של האתר אשר יוביל את הלקוחות באתר לרכישה באתר ועגלה חכמה

046-www

אופטימיזציה

תשתית האתר תבנה באופטימיזציה מלאה לדרישות גוגל, ויטעמו מילות ביטוי בקוד ובתכני האתר

041-percentage-1

תעבורת נתונים

תעבורת נתונים בנפח האתר של כ20GB , התורמת למהירות העלאת האתר לגולשים ולאופטימיזציה

016-web-management

מערכת לניהול תוכן

בה תוכלו להוסיף עמודים עצמאית ללא הגבלה, לשנות ולהוסיף מוצרים ולבצע שינוים באתר

001-promotion

מערכת לניהול מלאי

עפ"י אפיון תכונות - מוצר, מקט, תמונה, צבע, מידה ומחיר

034-gear

מערכת לניהול הזמנות

ניהול מלא של הזמנות מוצר וריכוזם לפי בחירה לבעל העסק בעלת אפשרויות רבות

032-planet

רימרקטינג

גוגל אנאליטיקס המאפשר ניתוח תנועות באתר, יחסי צפיה - המרה,מעין הופנו, פעולות באתר, פעולות בעגלת הקניות ואפשרות לפרסום חוזר ללקוח

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

רשתות חברתיות

אפשרות להוספת קישור מהיר לדף העסקי בפייסבוק לרשת האינסטגרם או לערוץ היוטיוב האישי של העסק.

014-help-1

מערכת נגישות אתר

רכיב נגישות אתר לבעלי מוגבלויות , המותאמת לחוקה

אתר חנות , בניית אתר חנות , קידום אתרים

פיצרים נוספים

אפשרות להטמעת פיצרים כגון וויז , וואטסאפ בלחיצת כפתור להתקשרות מהירה ולהגעה מהירה לעסק

1
צריך עזרה?
שלום לך!
לקבלת מידע נוסף דרך הוואצטאפ שלנו - לחצו על האייקון :)
Powered by