חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

חברות שילוח

היתרון המשמעותי של אתרי חנות הוא האפשרות לבצע רכישות מרחוק; כדי לעשות קניות בחנויות פיזיות, לקוחות צריכים להגיע באופן עצמאי לחנות, לבצע רכישה, ולקחת את המוצרים בעצמם –  מה שמגביל אנשים רבים שאינם בעלי רכב פרטי או גרים רחוק מחנויות מסוימות. אתר חנות מסלק את המכשול הזה הודות לשליחה של מוצרים לכל רחבי הארץ או לאזורים מסוימים – לפי בחירת בעל העסק. 

כדי לאפשר ללקוחות שלכם ליהנות מכל המוצרים שאתם מציעים, חשוב להציע להם אפשרויות משלוח רלוונטיות. האפשרויות הנפוצות ביותר הן משלוח חינם, משלוח עד הבית, משלוח בדואר רשום, ומשלוח באמצעות חברות שילוח. כיום ישנן חברות שילוח מקצועיות עם מערך משלוחים ענף שמגיע לכל קצוות הארץ, כך שאתם וגם הלקוחות שלכם יכולים ליהנות מאפשרויות משלוח מגוונות. התתמשקות עם חברות שילוח שונות יאפשר ללקוחות שלכם לקבל מוצרים במהרה, תוך מעקב מדויק על מיקום החבילה ומועד הקבלה שלה. העניקו ללקוחות שלכם את המיטב עם חברות שילוח מהירות, ותיהנו מהגדלת מחזור המכירות באופן עקבי.
למידע נוסף.

התממשקות אתר חנות לחברות שילוח

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >