התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת שילוח מבית HFD.

רכישות מקוונות הפכו להיות פופולריות יותר ויותר עם כל שנה שעוברת, וכיום מיליוני ישראלים רוכשים פריטים שונים באתרי חנויות – הן בארץ והן בחו”ל. כדי לספק ללקוחות הללו שירות איכותי, חשוב לא רק לדאוג לטיב המוצרים, אלא לטיב השילוח.

כיום קיימות מספר חברות שמספקות שירותי שילוחים מקצועיים עבור עסקים בכל רחבי הארץ, כשחברת HFD היא בין הבולטות שבהן. החברה מתמחה מזה שנים במתן פתרונות טכנולוגיים לחברות קטנות, בינוניות וגדולות שמעוניינות לספק מוצרים ללקוחות ברחבי הארץ, והיא עושה זאת באמצעות מערך משלוחים דיגיטלי מהיר ומקצועי שקשה למצוא לו מתחרים.

חברת HFD מעניקה שירותי משלוחים שונים כדי לספק ללקוחות קצה סחורות שנרכשו בחנויות מקוונות כשבין השירותים שלה ניתן למצוא את הבאים:

  • משלוח באותו יום – משלוח מהיר ביום ההזמנה
  • משלוח מהיום להיום – משלוח מהיר מהיום להיום באמצעות שליחים

משלוח ללוקרים – משלוח ללוקרים בכל רחבי הארץ שניתן להגיע אליהם באופן עצמאי, ללא צורך בשליח

חברת HFD מציעה מגוון שירותי לוגיסטיקה ושילוח עבור לקוחותיה, לרבות לקוחות שמתפעלים אתרי חנות לממכר של מוצרים שונים. שירותי השילוח של החברה ניתנים לחיבור לאתרים מכל הסוגים הודות לממשק שמחבר בין אתר החנות שלכם ובין החברה, כך שאתם כבר לא צריכים לדאוג למערך השילוחים שלכם.

כאשר אתם מתחברים לחברת HFD, אתם כבר לא צריכים לדאוג לשירותי המשלוחים של המוצרים שלקוחותיכם רוכשים; לאחר שהלקוחות רוכשים את המוצרים שהם רוצים, הטובין נשלחים ישירות אליהם בשיטת המשלוח שהם בחרו.

זמינות המשלוחים מתפרשת בכל רחבי הארץ, כך שכל הלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מהמוצרים שלהם – בלי קשר למקום מגוריהם. כדי לברר את מצב המשלוח, כבר אין צורך לפנות אליכם. במקום זאת, ניתן לעקוב אחר המוצרים דרך האתר של חברת HFD או דרך שירות הלקוחות המקצועי של החברה.

כל משלוח מתבצע תוך תיאום מלא עם הנמענים, ואתם יכולים להיות עם ראש שקט. כל מוצר שירכשו מכם יישלח דרך מערך המשלוחים המקצועי של HFD, ואתם תיהנו מזרם הזמנות שוטף.

ניהול חנות מקוונת תלוי במידה רבה באיכות שירותים המשלוחים שאתם מציעים. התממשקות עם חברת המשלוחים HFD תאפשר לכם לספק ללקוחותיכם מגוון פתרונות שילוח בהתאמה אישית, ועם HFD לצדכם, אתם תוכלו להיות בטוחים שכל לקוח יקבל את המוצרים שהוא הזמין במהרה.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >