התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת שילוח מבית RATZ.

ניהול מוצלח של אתר חנות תלוי בגורמים רבים, לרבות המהירות והאיכות של שירותי המשלוחים שהעסק שלכם מציע. עם כל שנה שעוברת, אנשים מבצעים יותר ויותר רכישות של מוצרים ברשת, וכדי לעמוד בקצב – חשוב שהעסק שלכם יציע מגוון אפשרויות משלוח לכל רחבי הארץ.

עם צי של מאות שליחים על קטנועים, אופנועים כבדים, רכבי משא ושילוח – חברת רצ. פלוס היא אחת מחברות השילוח המובילות בארץ שמציעה שירותים לעסקים מקוונים מכל הסוגים. החברה מציעה לעסקים מקוונים ממשק שילוח ייחודי שמאפשר לכם וגם ללקוחותיכם ליהנות משירותי משלוח מקצועיים בכל עת:

  • משלוח לבית הלקוח – משלוח היישר לבית הלקוח שיוכל לבחור את יום ושעת המשלוח הנוחים לו ביותר
  • משלוח מהיר – מערך המשלוחים של חברת רצ פלוס מספק מוצרים לבית הלקוח תוך 24-48 ימי עסקים בלבד. לאחר הקליטה במחסנים הלוגיסטיים של החברה, לקוחותיכם יוכלו ליהנות מהמוצרים שהם רכשו תוך יומיים בלבד. 
  • מעקב משלוחים נוח – חברת רצ פלוס מאפשרת לרוכשים לעקוב אחר המוצרים שהם רכשו עם מערכת נוחה לשימוש. בנוסף, מתבצע תיאום מראש של מועד המשלוח, ונשלחות ללקוח הודעות תזכורת ומסירה על המשלוח.

כדי לעמוד בביקוש ובדרישות של המאה ה-21, חברת RATZ מספקת את שירותי המשלוח המקצועיים שלה לבעלי אתרי חנות מכל הסוגים שמעוניינים לספק ללקוחותיהם מוצרים בקלות ובמהירות. חיבור עם הממשק הנוח לתפעול של רצ פלוס יאפשר לכם, בעלי העסקים, לשפר את איכות השירות באתר שלכם ולספק ללקוחות הקצה שירות מיטבי.

לאחר החיבור עם אתר החנות שלכם, לא תצטרכו לדאוג לדבר. חברת RATZ תבצע את כל הפעולות הנוגעות למשלוחים, החל מתיעוד במחסנים הלוגיסטיים ועד למסירה. היתרון הבולט של החברה הוא משלוח עד לפתח הבית ולא לסניף הדואר – שירות שישראלים מעדיפים באופן גורף. כדי לספק לקהל היעד שלכם שירותי משלוח בהתאמה אישית ולגרום לו לחזור פעם אחר פעם כדי ליהנות מהאתר שלכם, התחברו לחברת RATZ, וגלו כיצד משלוחים מקצועיים משנים את פני התמונה של עסקים ברשת.

 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >