מצאנו את הפיתרון הטכנולוגי להנגשת אפליקציית חנות Native מלאה לכל בעלי העסקים!

למכור בכל זמן ובכל מקום!

הרגילו את לקוחותיכם לבצע רכישות רק בחנות האפליקציה, עם יתרון משמעותי על פני המתחרים המאפשר לשלוח הודעות פוש מתוזמנות עם המבצעים הכי אטרקטיביים. כל זאת ללא העלויות הגבוהות של פרסום ברשתות החברתיות/גוגל והתחרות העזה שנלווית אליהם. אז, אמרו שלום לעלויות הקידום הממומן שהתחייבתם אליהן בלי לשים ולב והעבירו את הלקוחות שלכם למקום יחיד וקבוע שבו אין לכם מתחרים ועלויות פרסום נלוות.

תמיד רציתם אפליקציה משלכם?

ה-App-Commerce שלנו הוא המוצר היחיד בעולם שנותן פתרון לבניית אפליקציה
של אתר ה- Woo-Commerce שלכם ללא עלויות גבוהות, צורך באפיונים, שעות עבודה ארוכות, ופיתוח
אישי מול בית תוכנה; אנחנו חשבנו בשבילכם על כל הפרטים הגדולים והקטנים, וכל זה ברבע ממחיר פיתוח אפליקציה.
פיתחנו עבורכם את האפליקציה הייחודית להמרת אתרים תוך שימת דגש על חווית משתמש אופטילמלית ויצירת משפך הנעה לפעולה למען תהליכי רכישה מהירים, נוחים, ומאובטחים עם תצוגת חנות מתקדמת.

מערכת ניהול התראות חכמה להגדלת מכירות, שליחת תזכורות לקניות לכבוד שישי, קולקציית מוצרים חדשה, מבצעים מיוחד לכבוד החגים או הנחות מטורפות ל- BLACK-FRIDAY, ועוד.

המרת אתר חנות לאפליקציה באמצעות מערכת Woo-Commerce עם אותו ממשק ניהול נוח, קל, ואהוב.

תמיד רציתם אפליקציה משלכם?

ה-App-Commerce שלנו הוא המוצר היחיד בעולם שנותן פתרון לבניית אפליקציה
של אתר ה- Woo-Commerce שלכם ללא עלויות גבוהות, צורך באפיונים, שעות עבודה ארוכות, ופיתוח
אישי מול בית תוכנה; אנחנו חשבנו בשבילכם על כל הפרטים הגדולים והקטנים, וכל זה ברבע ממחיר פיתוח אפליקציה.
פיתחנו עבורכם את האפליקציה הייחודית להמרת אתרים תוך שימת דגש על חווית משתמש אופטילמלית ויצירת משפך הנעה לפעולה למען תהליכי רכישה מהירים, נוחים, ומאובטחים עם תצוגת חנות מתקדמת.

מערכת ניהול התראות חכמה להגדלת מכירות, שליחת תזכורות לקניות לכבוד שישי, קולקציית מוצרים חדשה, מבצעים מיוחד לכבוד החגים או הנחות מטורפות ל- BLACK-FRIDAY, ועוד.

המרת אתר חנות לאפליקציה באמצעות מערכת Woo-Commerce עם אותו ממשק ניהול נוח, קל, ואהוב.

היא הדרך המהירה והמשתלמת ביותר לאפליקציית חנות Native!

השאירו פרטים עכשיו לבניית App-Commerce

קצת מנתוני המחקר שלנו

אחוזי זמן צריכה

87% ממשתמשי הנייד מעבירים זמן באפליקציה מאשר 13% שמעבירים זמן באתר מותאם.

(לפי Comscore)

אחוזי רכישה

אפליקציות קמעונאות מהוות יותר עסקאות רכישה
מאשר אתר שולחני ואתר מותאם.

(לפי Bussiness insdier)​

היתרונות ב-AppCommerce

השאירו פרטים עכשיו לבניית App-Commerce

השימוש ההולך ומתרחב במכשירים ניידים, כמו סמארטפונים וטאבלטים מסוגים שונים, הביא עסקים רבים להסתגל למצב החדש. כיום, אתר חנות כבר לא מספיק כדי למשוך קהל יעד ולגרום לו לבצע רכישות; בעידן המודרני, יצירה של אפליקציה חנות מהווה שלב חשוב בהקמת עסקים וירטואליים כאשר קיימות שתי אפשרויות לפיתוח של אפליקציות מהסוג הזה: אפליקציית נייטיב ואפליקציה היברידית. במאמר הבא נתמקד בסוג הראשון ונפרט את היתרונות של אפליקציות נייטיב שהופכות אותן לאופציה המועדפת עבור בעלי עסקים.

מה זאת אפליקציה נייטיב?

כמו שאתם בטח כבר יודעים, המשתמשים של מכשירים ניידים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: משתמשי אנדרואיד ומשתמשי iOS. שני סוגי המכשירים הללו נבדלים זה מזה במערכת ההפעלה, כך שלכל מכשיר יש מאפיינים ייחודיים שאין במכשיר השני. כתוצאה מכך, עלולות להיות בעיות באפליקציות שמותקנות על מכשירים של חברת אפל ומיועדים למכשירי אנדרואיד.

אפליקציה נייטיב היא אפליקציה שמתאימה כביכול לשני סוגי המכשירים, אך בפועל צצות במהלך הדרך בעיות באפליקציות מהסוג הזה. למשל, כאשר מתבצע עדכון גרסה במכשיר אנדרואיד, אפליקציה היברידית עשויה לא לפעול כמו שצריך לאחר העדכון. זו הסיבה העיקרית לכך שאפליקציה נייטיב היא העדיפה מבין השתיים שהוזכרו.

אפליקציית נייטיב היא אפליקציה שנכתבת בשפה הייעודית של המכשיר, כלומר אפליקציית נייטיב תיכתב בשפה מותאמת למערכת ההפעלה של אנדרואיד, וגרסה נוספת שלה תיכתב בשפה המותאמת למערכת הפעלה iOS. פירוש הדבר הוא שאפליקציה שמיועדת למכשיר אנדרואיד לא תעבוד במכשירי iOS, ולהיפך.

בעלי עסק/אתר שרוצים לעשות גרסת מובייל עם אפליקציה יצטרכו לפתח שתי גרסאות עבור שתי מערכות ההפעלה הפופולריות בשוק, ולמרות שלכאורה מדובר בחיסרון, זה למעשה יתרון גדול של אפליקציה נייטיב על פני אפליקציה היברידית.

יתרונות של אפליקציית נייטיב: למה כדאי לפתח אפליקציה נייטיבית?

החיסרון של אפליקציית נייטיב היא שלוקח זמן ארוך יחסית לפתח אותה (בין חודש אחד למספר חודשים) מפני שהיא צריכה להיכתב בשתי שפות פיתוח שונות. אולם, החיסרון הזה מתגמד לעומת היתרונות המשמעותיים של אפליקצייה נייטיב מקצועית שנכתבה עבור אתר חנות או אתרים מסוגים אחרים:

ביצועים משופרים: כאמור, אפליקציות נייטיב נכתבות בשפה ייעודי למכשיר שבו הן אמורות לפעול. פירוש הדבר הוא שאפליקציה מהסוג הזה מותאמת באופן מוחלטת למכשיר שבו היא נמצאת. אפליקציית נייטיב פועל באופן מיטבי מכשירי אנדרואיד וגם מכשירי iOS, כך שיש מעט מאוד תקלות, אם בכלל, באפליקציות נייטיב.

חווית משתמש אופטימלית: ההתאמה של אפליקציית נייטיב באופן מיטבי למכשירים ניידים הופכת אותה לבעלת פעילות מיטבית – מה שמשפיע באופן ישיר על חווית המשתמש. התאמה כזאת מזערת את הטעויות שעלולות להתרחש בעת השימוש באפליקציה. כאשר גולשים משתמשים באפליקציה נייטיב, היא פועל בצורה חלקה, בלי עצירות, בלי “תקיעות”, ובלי שהאפליקציה תזרוק את המשתמשים החוצה.

סיכוי גדול יותר לביצוע רכישה: המטרה של אתר חנות וגם אפליקציה חנות היא לעודד אנשים לבצע רכישות של מוצרים/שירותים שונים. כדי שיעשו זאת, חשוב לא רק להציע מוצרים איכותיים, אלא גם לספק חוויית שימוש חיובית. אפליקציה נייטיב שמספקת חוויית שימוש טובה תגרום למשתמשים להישאר בה למשך פרק זמן ארוך יותר, וזה בתמורה יגדיל את הסיכוי לביצוע של רכישות.

סיכוי גדול לאישור של חברת אפל: על מנת שאפליקציות יושקו ויעלו לחנויות האפליקציות הזמינות כיום, הן צריכות לעבור בדיקה ואישור של אפל וגוגל. קבלת אישור השקה לאפליקציה בגוגל הוא פשוט יחסית, אך זה לא הסיפור עם אפל. חברת התקשורת הגדולה והפופולרית מציגה תנאים מסוימים עבור עסקים שרוצים להשיק אפליקציות. אפליקציה נייטיב, שמותאמת באופן מלא למכשירי iOS, נחשבת לאפליקציה מקצועית ואיכותית יותר, כך שהסיכוי לאישור על ידי אפל גדול יותר.

כיצד לפתח אפליקציית נייטיב מקצועית ומצליחה?

אפליקציה נייטיב היא אפליקציה אינטואיטיבית ואיכותית מפני שהיא מותאמת באופן מלא למערכות ההפעלה השולטות בשוק. אולם, על מנת שאפליקציה מהסוג הזה אכן תצליח והרבה אנשים יורידו אותה, היא חייבת להיות מפותחת באופן איכותי, כלומר על ידי מקצוענים בעלי ניסיון עם מערכות אנדרואיד ומערכות iOS.

בנוסף, חשוב שאתר החנות שלכם יהיה איכותי גם על מנת שהגולשים שלכם ירצו לבצע בו פעולות, כמו רכישות או שיתוף ברשתות חברתיות. היכן תוכלו למצוא שירותים מהסוג הזה? בחברת SHAREIT.

אצלנו בשריט אנו מתמחים בכל האספקטים של הקמת אתרי חנות עבור עסקים מכל הסוגים וכל הגדלים. הצוות המקצועי שלנו כולל מומחי שיווק, מתכנתים בעלי ניסיון, אנשי תוכן, ומעצבים שמשתפים יחדיו פעולה כדי להשיק אתרים חדשים או לשפר במידה ניכרת אתרים קיימים.

איך אנחנו עושים את זה? ממש כמו בבנייה אמיתית, כי שמבנה מסוים יהיה יציב, חשוב להשקיע ביסודות שלו ולשים לב לכל שלב במהלך הבנייה. בשריט אנו מתמחים בבנייה של אתרים החל מהבסיס של ביצוע מחקר שוק ואנליזה של קהל היעד.

לאחר שיש בידינו את המידע הנחוץ עבור הקמת אתר חנות, אנו מתחילים במלאכה של הרכבת האתר – משלב הבחירה של העיצוב וכלה בהזנת תכנים לאורך זמן. עבור אלו שמעוניינים לפתח אפליקציה חנות, SHAREIT היא אחת מהחברות המובילות בארץ בבנייה והשקה של אפליקציות חנות מכל הסוגים. אנו מפתחים אפליקציות עבור מכשירי אנדרואיד ומכשירי iOS כדי לספק לקהל היעד שלכם חווית שימוש מיטבית בכל פעם מחדש.

מלבד זאת, החברה שלנו פיתחה פלטפורמה ייחודית שמאפשרת לקצר זמני עבודה ולהפוך באופן אוטומטי אתרי חנות לאפליקציות חנות, מה שמאפשר להשיק אפליקציות נייטיב אפילו מהר יותר.

אפליקציות של אתרים חדשים או ותיקים מאפשרות להנגיש עסקים למשתמשים בכל רחבי הארץ, וליצור נוכחות במכשירים ניידים שמרבית האנשים משתמשים בהם. בעזרת אפליקציית נייטיב שתיבנה במיוחד עבור העסק שלכם, תוכלו לספק לקהל היעד שלכם חוויית קנייה אופטימלית, וליהנות מהצלחה באופן שלא הכרתם.

מאמרים בנושא

בניית אתר חנות-SHAREIT

קידום ממומן (PPC) בזמני הקורונה

מגפת הקורונה פרצה לעולמנו בסין כבר מתחילת חודש דצמבר 2019, יש אנשים שאומרים עוד לפני. המגפה התפשטה מהר מאוד ברחבי העולם, לצערנו גם למולדתנו בישראל, והשאירה מאחוריה קריסה כלכלית עולמית חמורה ביותר.

המשך קריאה »

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >