חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשרת ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, להציע לקהל היעד שילוח מהיר ויעיל, להפיק דוחות, לבנות מועדוני לקוחות ומבצעים, לבצע שקילה של מוצרים, ולקבל ועדכון מהיר ויעיל על הזמנות. בנוסף, בעלי עסק יכולים לבצע ייעול וסנכרון מלאי, לסנכרן חשבוניות באופן מלא, ולבצע סליקות וחיובים בקלות ובמהירות. ההתממשקות מביאה לחיסכון רב של זמן תוך הגדלת תפוקת עבודה וצמצום תהליכים רבים.

בכל עסק יש להפיק דוחות, לבצע משלוחים, לעדכן מחירים, לדאוג לשיקוף מלא של כל ההזמנות, ולבצע שלל פעולות נוספות לניהול יעיל של העסק. ביצוע פרטני ונפרד של כל הפעולות הללו לוקח זמן רב, אך באמצעות התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP ניתן לייעל את התהליכים הללו באופן חסר תקדים. הממשקים הייחודיים הללו מאפשרים לבחון ולנתח מספר רב של נתונים בו זמנית, ובכך לחסוך בזמן רב וגם בכסף, תוך מניעה של שגיאות מיותרות שנובעות מטעויות אנוש. הודות לכך, העסק שלכם יתנהל באופן יעיל יותר מאי פעם, וקהל הלקוחות שלכם יהנה משירות שמתנהל בצורה חלקה ונטולת בעיות.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >