התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

Priority ERP: כך מנהלים עסק

חברת פריוריטי מעניקה כיום שירות לעסקים פיזיים ומקוונים כאחד כדי לאפשר להם לעקוב אחר נתונים חשובים באופן רציף ופשוט. הודות לתצוגה גראפית מתקדמת של מגוון פרמטרים, אתם יכולים לעקוב אחר ההתנהלות של העסק שלכם בנושאים הבאים:

  • ניהול כספים
  • ניהול ייצור
  • ניהול שרשרת אספקה
  • ניהול פרויקטים
  • ניהול מחסנים
  • ניהול מערך הפצה
  • ניהול משאבי אנוש
  • ועוד

מלבד החדשנות של פריוריטי, התכנה הייחודית תמיד עומדת בקו אחד עם החידושים הטכנולוגיים בשוק, כמו ענן ומובייל, כדי שתוכלו לקבל גישה לכל הנתונים שתרצו – בכל זמן ובכל מקום.

פריוריטי ואתרי חנות: ממשק חכם לעסקים מקוונים

כיום עסקים רבים מנהלים חלק ניכר מהמכירות שלהם באופן מקוון, כלומר עם אתרי חנות או אפליקציות חנות. הודות לחנויות מקוונות, ניתן להגיע לקהל יעד רחב יותר ולהעניק שירותי משלוח לכל רחבי הארץ בלי בעיה.

אתר חנות מספק לבעלי עסקים רבים הזדמנות להגדיל את היקף המכירות, בנוסף לפעילות של חנות פיזית או עם עסק מקוון בלבד. בשני המקרים חשוב שתנהלו את העסק שלכם באופן יעיל ותדעו בדיוק היכן אתם עומדים מכל בחינה, וכאן בדיוק נכנסת המערכת הייחודית של פריוריטי.

עם פריוריטי, אתם יכולים לנהל את העסק שלכם באופן יעיל תוך מעקב אחר כל הפרמטרים שהוזכרו מעלה. כדי שתוכלו לעשות זאת, חשוב שהעסק המקוון שלכם יתממשק עם מערכת פריוריטי – פעולה שמתאפשרת הודות לחברת שריט.

אנו בSHAREIT מעניקים שירותי הקמת אתר חנות ואפליקציית חנות בנוסף למעטפת שירות הכוללת שיווק, פרסום, עיצוב ושלל שירותים נלווים. כדי שתוכלו לנהל את העסק שלכם באופן מיטבי, חברת שריט מחברת בין מערכת פריוריטי ובין העסק המקוון שלכם. באופן הזה, אתם יכולים לעקוב בזמן אמת אחר הביצועים של העסק שלכם בפן הפיננסי וגם בפן האנושי, ובכך לגלות מה דורש התייעלות ואילו פעולות אתם צריכים להמשיך לעשות.

הצטרפו למהפכה עוד היום וגלו כיצד לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר עם מערכת פריוריטי וחברת שריט.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >