התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכות CRM מבית Powerlink

ניהול עסק משמעו לא רק ניהול הפיננסיים והלוגיסטיקה של העסק, אלא גם ניהול קשרי לקוחות – בייחוד כיום. במאה ה-21 אתרי חנות ועסקים מקוונים אחרים שולטים בשוק – מה שלא מאפשר לבחון קשרי לקוחות פנים מול פנים. למרבה השמחה, כיום ישנו פתרון לניהול קשרי לקוחות באופן יעיל יותר מאי פעם באמצעות מערכת Powerlink CRM.

חברת Powerlink CRM נוסדה כדי לסייע לעסקים לגדול ולספק את מיטב השירותים, והיא עושה זאת באמצעות מערך שירותים מיוחד שזמין בעת התקנת מערכת ה-CRM של החברה:

  • ניהול תהליכי מכירה – קבלו לידים ממקורות מגוונים, וגלו כיצד “לסגור עסקאות” עם לקוחות פוטנציאליים
  • ניהול קשרי לקוחות – מערכת Powerlink CRM מאפשרת לעקוב ולנהל קריאות שירות ותקשורת עם לקוחות בצורה יעילה במיוחד. צרו כרטיסי לקוח ורכזו בקלות מידע על פנייה של כל לקוח, וכן תעדו תקשורת עם כל לקוח במערכת אחת
  • ביצוע תקשורת באמצעים אוטומטיים – שמרו על קשרי לקוחות באמצעות תקשורת מותאמת אישית: שלחו הודעות במועדים מיוחדים, יידעו לקוחות על מבצעים מותאמים אישית, שלחו הודעות על מועדים משלוחים, הודעות על פניות שירות, ונהלו תקשורת בצורה יעילה באמצעות Powerlink CRM

Powerlink CRM נועדה להקל על תהליכי עבודה, וזה בדיוק מה שהיא עושה עבור בעלי עסקים מכל הסוגים. מלבד האפשרות לנהל קשר רציף עם לקוחות ולענות לפניות באופן מיטבי, חיבור של אתר חנות/עסק מקוון למערכת Powerlink CRM מספק לכם מידע חיוני על ההתנהלות של העסק שלכם באמצעות לוחות בקרה ויזואליים שיספקו לכם את כל מה שאתם צריכים.

הדוחות המופקים על ידי המערכת יתנו לכם תובנות על האופן שבו העסק שלכם מטפל בקריאות שירות, כיצד מערך המשלוחים מתנהל, כמה זמן לוקח לטפל בכל פניה, כיצד כל לקוח מתנהל, ומה כל לקוח צריך. המידע יאפשר לכם לשמור על קשרי לקוחות תקינים לאורך זמן וגם – תוכלו לגלות אילו שירותים של העסק שלכם לוקים בחסר ודורשים שיפור.

כיצד המערכת מתחברת לעסק שלכם? Powerlink CRM ניתן לחיבור עם עסקים מקוונים באמצעות מרכזיית ענן שמאפשרת לרכז את כל המידע הנחוץ לשמירה על קשרי לקוחות. 

ניהול קשרי לקוחות מהווה אבן פינה חשובה בכל עסק, וחשוב שגם העסק שלכם יקבל את המידע הנחוץ לו בכל הנוגע להתנהלות עם לקוחות. הצעידו את העסק שלכם קדימה Powerlink CRM וגלו תוכלו לנהל את העסק שלכם ביתר יעילות עם ניתוח מדדים אישיים ומענק של שירות לקוחות איכותי לכל לקוח של העסק שלכם. 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >