חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות לחברות סליקה

בעבר, אפשרויות הסליקה של חברות שונות כללו בעיקר כרטיסי אשראי שונים, מה שמנע מלקוחות רבים לבצע רכישות. כיום, מלבד כרטיסי אשראי קיימות אפשרויות סליקה רבות ומגוונות הכוללות את מערכת PayPal, אפליקציית ביט, כרטיסי חיובי נטענים, ועוד. אפשרויות התשלום הללו הגדילו במידה ניכרת את יכולת הרכישה של אנשים, ולכן חשוב להציע לקהל היעד שלכם מספר אפשרויות תשלום נוחות. באמצעות התתמשקות עם חברות סליקה שונות, אתם תוכלו לתת לקהל היעד שלכם את האפשרות לבחור את אופן התשלום הנוח להם ביותר. התוצאה הישירה של התממשקות מהסוג הזה היא הגדלה של היקף מכירות, ונטישה מופחתת של עגלות. שריט מצרפת את לקוחותיה למהפיכת התשלום עם התממשקות נוחה לחברות סליקה שמיטיבה לא רק עם לקוחות, אלא גם עם בעלי עסקים.

התממשקות אתר חנות לחברות סליקה

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >