התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת PayPal

חברת פייפאל הפכה להיות אחת מחברות התשלומים הנודעות בעולם, וזה לא מפתיע מדוע; חברת הצד השלישי הזו מציעה מגוון שירותי שילומים עסקיים ואישיים שמאפשרים ללקוחות בכל רחבי העולם לקבל ולהעביר תשלומים בקלות ובאופן מאובטח. כיום אלפי עסקים משתמשים בשירותים של חברת PayPal, ובייחוד עסקים מקוונים שמוכרים טובין אונליין. חיבור והתממשקות עם מערכת פייפאל תאפשר לכם לבצע סליקת אשראי באופן מיטבי ועם אחת מהחברות הנודעות בעולם.

מסוף סליקה PayPal לעסקים מקוונים

המטרה של חברת פייפאל היא לאפשר העברה וקבלה של תשלומים שבוצעו בכרטיסי אשראי או כרטיסי דביט, והיא מאפשרת לעשות זאת עם למעלה מ-100 מטבעות עולמיים. הודות לשירותים שמעניקה חברת פייפאל, החברה שלכם תוכל ליהנות מצמיחה ומשירותי סליקה איכותיים ונודעים:

  • הגדלת יחסי המרה – המוניטין שחברת פייפאל רכשה לעצמה מעודד אנשים להשתמש בפלטפורמת התשלומים הזו. כאשר אנשים רואים שאתר חנות או עסק מקוון מציעים תשלום באמצעות פייפאל, הסיכוי שהם יבצעו רכישה גדל – כלומר יחס ההמרה באתר שלכם גדל. 
  • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר – פלטפורמת פייפאל מגנה הן על אלו שמבצעים תשלומים והן עלו אלו שמקבלים תשלומים, כך שאתם וגם לקוחותיכם תהיו מוגנים בכל עת. פרטי האשראי, שניתנים לשמירה, מוגנים בכל עת, והסליקה מתבצעת באופן מוצפן.
  • שירות לקוחות זמין – במקרה של תרמיות או בעיות בסליקה, יש לכם כתובת לפנות אליה; שירות הלקוחות של פייפאל פועל ללא לאות כדי לספק את השירות הטוב ביותר כאשר ניתן לקבל החזרים במקרים של בעיות בתשלום.
  • שליחת חשבוניות למייל – בסיום של כל עסקה בפייפאל, הלקוחות שלכם יקבלו חשבונית מפורטת למייל – הן מבית העסק שלכם והן מחברת פייפאל. באופן הזה תוכלו לשלוח קבלות וחשבוניות כחוק ולנהל ענייני מיסים בלי בעיות.
  • התאמה לעסקים בכל הגדלים – בעוד שמסופי סליקה אחרים מתאימיםי בעיקר לעסקים קטנים או בינוניים, פייפאל מתאימה גם לעסקים גדולים, כך שהמערכת תוכל לגדול יחד אתכם, ואתם תוכלו ליהנות משירותי החברה המקצועיים בכל עת, בלי הגבלה. 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >