התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכות Easycard

אם אתם מחפשים פתרון סליקה מהיר ומאובטח לאתר העסק שלכם, השירות של Easycard הוא בשבילכם. מסוף הסליקה המקוון מאפשר לכם לבצע חיובים באשראי ולקבל את הכסף במהרה ובלי בעיות. חברת Easycard מספקת מספר פתרונות סליקה מקוונים עבור לקוחותיה, כולל סליקה ממכשירים ניידים, סליקה באינטרנט, וסליקה מאפליקציות. מסוף סליקה Easycard מספק שירותי סליקה מלאים הכוללים מספר שירותים נוספים שכל עסק מקוון צריך:

הטעמת מערכת פשוטה – התממשקות עם Easycard היא מהירה ופשוטה, ולאחר התחברות עם המערכת תוכלו להשתמש בה לכל צורכי הסליקה שלכם. את החיבור עם איזיקארד תוכלו לבצע באמצעות התממשקות עם המערכת וגם לקבל תוספי סליקה לחנויות, כאשר ההטמעה מתבצעת באמצעות Redirect או כ-IFRAME.

ממשק סליקה Redirect – בעת סליקה של כרטיסי אשראי, הלקוחות שלכם יעברו למערכת מאובטחת שעומדת בתקן PCI Level 1 המחמיר. כלומר, פרטי האשראי של לקוחותיכם לא יישמרו בשרתי איזיקארד או באתר עצמו. המערכת מבטיחה שהפרטים של לקוחותיכם יהיו מוגנים בכל עת באמצעות הניתוב מחדש וגם מערכת Web Application Firewal המובילה.

הפקת דוחות בקרה מוסדרים – אם אתם רוצים לקבל גישה לדוחות סליקה ופעולות אשראי באתצר שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות עם איזיקארד. המערכת מאפשרת לבצע חתכים של סוגי עסקאות שונים, לפי החברה הסולקת, סוגי המטבעות, ופרמטרים נוספים לבחירתכם. הדוחות ניתנים לקבל בפורמטים שונים ואפילו בגרפים לנוחותכם.

ליווי בתהליך – אם אתם מעוניינים לבצע הטמעה של מערכת איזיקארד באתר שלכם, הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בכל שלב. המומחים שלנו יטמיעו את המערכת באתר שלכם כדי למנוע בעיות ועל מנת שתוכלו להשתמש במסוף הסליקה בהקדם. מלבד זאת, תוכלו לבצע הטעמה והתממשקות עם Easycard באמצעות חברת בניית אתרים, כמו חברת SHAREIT. 

שליחת חשבוניות אוטומטית – אחד הדברים החשוביםי בכל מסוף סליקה מקוון הוא הנפקה ושליחה של חשבוניות עסקה ללקוחות שמבצעים את התשלום. מערכת איזיקארד עושה את העבודה הזו עבורכם ומפיקה חשבוניות באופן אוטומטי, חשבוניות שנשלחות היישר לתיבת הדואר האלקטרוני של כל לקוח. באופן הזה, אין סיכוי לטעויות אנוש, וכל עסקה היה מתועדת במלואה לשימוש עתידי.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >