התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת PELECARD

מסחר מקוון שינה את האופן שבו אנו מתנהלים מן הקצה אל הקצה, וכיום אין אדם אחד שלא ביצע לפחות רכישה אחת באינטרנט במהלך חייו. כתוצאה מכך, עסקים היו צריכים להתאים את עצמם לזמנים המשתנים ולשנות את שיטות התשלום המקובלות עד היום. בעבר, מזומן שלט בכיפה, אף כיום כרטיסי האשראי הם אלו שמביאים את עיקר ההכנסה לבעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. לכן, כל עסק עם אתר חנות או אתר מקוון אחר חייב שיהיה לו מסוף סליקה דיגיטלי שמאפשר לחייב לקוחות באופן בטיחותי וידידותי למשתמש.

כדי לאפשר לבעלי עסקים לעשות זאת, חברת Pelecard , מחברות סליקת האשראי באינטרנט הראשונות בארץ, מספקת שירותי סליקה מקוונים ומתקדמים לבעלי עסקים מכל הסוגים. את מסוף הסליקה ניתן לחבר לעסק שלכם באמצעות ממשק ייעודי, והמומחים של שריט עומדים לשירותכם כדי לעשות זאת.

חיבור מקצועי של מסוף סליקה לאתר החנות שלכם יאפשר לכם להוציא לפועל עסקאות אשראי ללא בעיות, ועם חברת שריט תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

לאחר החיבור עם מסוף סליקה Pelecard, אתם והלקוחות שלכם תוכלו ליהנות ממספר יתרונות שהשימוש במערכת מביא עמו:

אבטחה מלאה – עסקאות אשראי באינטרנט צריכות להיות מאובטחות באופן מלא כדי להגן על הרוכשים, וכדי שזה יקרה, חברת פלאקארד מבצעת סליקה לפי תקן PCI שבו נתוני האשראי של הלקוחות מוגנים בכל עת באמצעות הצפנה.

מערכת דוחות לבקרת אשראי – אם אתם מעוניינים לקבל דוחות על חיובי האשראי בעסק שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות עם Pelecard. המערכת מספקת דוחות מקיפים על כל פעולות האשראי בעסק המקוון שלכם בכל פרק זמן שתרצו. באמצעות הדוחות תוכלו לבדוק אם הכל מתנהל כשורה בעסק שלכם, אם ישנן חריגות שדורשות טיפול מיוחד, לטפל בביטולי חיובים, ולבצע פעולות חשובות נוספות בקלות.

שליחת חשבוניות במייל – על פי חוק, חשוב לספק לכל לקוח שמבצע רכישה חשבונית מפורטת שכוללת את כל פרטי העסקה. מערכת Pelecard שולחת חשבונית חתומה דיגיטלית למייל לאחר השלמה של כל עסקה, כך שלא תצטרכו לשלוח חשבונית בנפרד לכל לקוח ולקוח. 

מסוף סליקה פלאקראד מאפשר למשתמשים בו לבצע סליקות מאובטחות ולקבל תמונה רחבה על הנעשה בעסק. אם יש לכם אתר חנות או עסק מקוון אחר, מערכת Pelecard תאפשר לכם לנהל עסקאות אשראי בקלות, ולספק ללקוחותיכם חווית קניות מהנה ומאובטחת בכל רכישה מחדש. 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >