התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת Tranzila

היום, כל עסק שרוצה להחזיק מעמד לאורך זמן חייב לפתוח אתר חנות שבו הוא יוכל למכור את המוצרים והשירותים השונים שהוא מציע. היתרונות של אתרי חנות הפכו מסחר אונליין לפופולרי במיוחד, ועם עסק שעובד 24/7, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

כדי שאתר עסקי יעבוד בצורה חלקה, חשוב לבצע התאמות של העסק לעולם הווירטואלי בכל הנוגע למשלוחים, מלאי מוצרים וכמובן גם סליקה. כדי לסייע לעסקים לבצע סליקת אשראי מהירה, חברת Tranzila מציעה מסופי ושירותי סליקה מקוונים ואיכותיים במיוחד עבור עסקים מכל הסוגים.

כיצד מתבצעת סליקה עם מסוף טרנזילה?

כאשר לקוחות מבצעים רכישה של מוצרים באתר החנות שלכם, חשוב להם לקבל שירות מאובטח לדעת שפרטי האשראי שלהם מוגנים. כדי לספק ללקוחותיכם שירות סליקה מאובטח, חברת Tranzila מעבירה כל אדם שרוצה לשלם על סל הקניות שלו לדף מאובטח, מחוץ לאתר הבית.

 הדף, שהוא מעין עמוד נחיתה מאובטח, הוא בעל תקן אבטחה מחמיר PCI-DSS והוא מאפשר לבצע תשלום עבור מספר מוצרים בלי חשש לגניבת פרטי אשראי. 

מלבד הלקוחות, חברת טרנזילה חשבה גם על בעלי עסקים והקימה ממשק מתקדם שמאפשר לנהל דפי סליקה בקלות ובנוחות. 

מסוף הסליקה המתקדם מאפשר לא רק לסלוק עסקאות אשראי במלואן, אלא גם לטפל בהכחשות עסקה, לספק שירות במגוון שפות, לבצע תשלום במערכת פייפאל הנודעת, לשלוח התראות על רכישות במייל, ולשלב את נתוני הסליקה המקוונים עם נתוני הסליקה של חנות מקוונת.

אם יש לכם אתר חנות, ניתן לחבר אותו למסוף הסליקה של חברת Tranzila על מנת שתוכלו לנהל את העסק שלכם ביתר יעילות. כדי לעשות זאת, חברת שריט מציעה לא רק שירותי הקמת אתר חנות, אלא גם התאמה אישית של אתרים לפי הצרכים שלכם. כלומר, אם אתם רוצים להוסיף מסוף סליקה מקוון מבית טרנזילה או מסוף מקוון של חברה אחרת – חברת שריט תעשה זאת עבורכם באמצעות ממשק ייעודי. 

עם טרנזילה, אתם תוכלו לבצע חיובים באשראי באופן מאובטח ומקצועי, ולשלוח ללקוחותיכם חשבוניות חתומות דיגיטלית על פי הנדרש בחוק. עם Tranzila, סליקת אשראי בחנויות וירטואליות היא קלה מאי פעם כך שאתם וגם לקוחותיכם תיהנו מהשירות המקצועי של החברה הנודעת.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >