התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת Verifone

סליקת אשראי מהווה את אחד הדברים החשובות ביותר עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד, ועסק, מכל סוג שהוא, חייב לדאוג לקו אשראי בחברת אשראי מהימנה. מעבר להסכם עם חברות אשראי, חשוב גם לספק ללקוחות אופציות סליקה הן בבית העסק והן מחוץ לו. 

כדי לבצע סליקה מרחוק, הוקמו מסופי סליקה מיוחדים שמאפשרים לחייב לקוחות באופן מהיר ופשוט, כאשר חברת Verifone מספקת מסופי סליקה לעסקים עם אתרי חנות. חברת וריפון מספקת לעסקים בכל רחבי הארץ שירותי סליקה מתקדמים ומאובטחים, ולאלו שמנהלים עסק מקוון – Verifone דואגת גם לכם.

החברה פועל במודל של שער סליקה VeriPay שמאפשר לבעלי עסקים לסלוק עסקאות אשראי במערכות של חנויות מקוונות. כיצד זה נעשה? כאשר לקוחות מבצעים רכישה באתר שלכם, הם עוברים ישירות לעמוד סליקה חיצוני (מטעמי אבטחה) כאשר אותו עמוד חיצוני “יושב” בשרת מאובטח.

לאחר המעבר לדף המאובטח, מתבצעת סליקה של האשראי (במידה ויש אישור לעסקה), והעסק שלכם מקבל את סכום העסקה. מסוף הסליקה הייחודי של חברת וריפון נראה כמו חלק אינטגרלי מאתר העסק, כך שהלקוחות שלכם יכולים ליהנות משירות סליקה מהיר ללא חשש ובלי בעיות. 

מלבד מסופי סליקה מתקדמים לעסקים מקוונים, חברת Verifone מעניקה שירותים משלימים עבור עסקים פיזיים ומקוונים כאחד. באמצעות מסוף הסליקה, אתם תוכלו לקבל חשבונית VeryPAY על כל עסקה שמתבצעת באתר שלכם, להתנהל עם מערכת מס/קבלה, לשלוח קבלות חתומות דיגיטלית ללקוחות, להפיק דוחות כספיים של העסק שלכם, ולקבל מידע חיוני על עסקאות אשראי באמצעות שרת מרכזי שמאגד את כל המידע עבורכם.

כדי לשלב את מסוף הסליקה של וריפון בעסק המקוון שלכם, עליכם לחבר בין השניים – פעולה שתוכלו לעשות עם חברת שריט. מסוף הסליקה המתקדם יכול להתממשק עם אתרים מכל הסוגים ולספק לכם את כל המידע והשירותים שאתם צריכים בנוגע לעסקאות האשראי שמתבצעות בעסק שלכם. אם יש לכם אתר חנות שאתם רוצים לחבר למסוף סליקה, צרו קשר עם חברת שריט, ואנו נבצע את התהליך עבורכם.

מסוף סליקה יעיל ומאובטח הוא חיוני עבור עסקים מכל הסוגים ובכל הגדלים, ועם המסופים המתקדמים של וריפון, אתם תוכלו להיות בטוחים שכל עסקאות האשראי באתר החנות שלכם יוצאות לפועל בצורה הטובה ביותר ובאופן מאובטח.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >