התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP מבית לינט.

כל בעל עסק זקוק למידע מדויק על העסק שלו כדי להסיק מסקנות חשובות ולייעל תהליכי עבודה. בעוד שבעבר היה צריך לבצע ניתוח מדוקדק, שגזל לא מעט זמן, של נתונים מסוגים שונים באופן ידני או באמצעות תוכנות שונות, כיום תכנה ייחודית בשם “לינט” מקצרת ומייעלת תהליכי עבודה בצורה מדהימה. עם לינט, כבר אין צורך להתקין מספר תוכנות כדי לקבל מידע על העסק שלכם – עם לינט תוכלו לגלות כל מה שאתם רוצים על ההתנהלות של העסק שלכם ולפעול בהתאם למידע שאתם מקבלים.

אילו שירותים לינט מעניקה?

לינט היא מערכת ניהול עסקים מסוג ERP שמעניקה מידע על עסקים והמשאבים שלהם בזמן אמת. לינט היא מערכת ניהול עסקים שמתאימה לעסקים קטנים ובינוניים, והיא מבצעת מספר פעולות תוך ניתוח של משאבי העסק, כולל:

  • מידע על הנהלת חשבונות
  • ניהול מלאי
  • תיעוד פעולות של ניהול קשרי לקוחות
  • מעקב אחר קופה רושמת
  • מידע על סליקת כרטיסי אשראי
  • ניהול מלאי

המערכת המאובטחת מאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים להתנהל ביעילות, ומלבד ניהול של עסקים פיזיים, לינט מתאימה באופן מושלם גם לעסקים מקוונים. בעלים של אתר חנות יכולים להשתמש בתוכנת לינט כדי לקבל מידע מדויק על העסק שלהם – בין אם מדובר באפליקציית חנות ובין אם מדובר באתר חנות.

התוכנה זמינה מכל זמן ובכל מקום, ומספר משתמשים יכולים להשתמש בה בו זמנית, כך שאם יש לכם שותפים עסקיים – כולכם תוכלו לקבל מידע על העסק בו זמנית.

כיצד המערכת מתחברת לאתר חנות? ניהול מקוון של עסקים מאפשר להתקין תוספים שונים למערכות ניהול אתרים – כולל תכנת ERP מבית לינט. כלומר, כאשר אתם בונים אתר חנות, תוכלו לחבר אותה למערכת לינט כדי לקבל את המידע שאתם צריכים בכל רגע נתון.

כדי שהעסק שלכם יתנהל בצורה יעילה, חשוב שיהיה לצדכם צוות מקצועי שיוכל לספק לכם שירותי בנייה וניהול אתרים באופן מותאם אישית. חברת SHAREIT, אשר עובדת עם עסקים קטנים, בינוניים וגדולים מכל הסוגים מעניקה שירותי בניית אתרים, פיתוח אפליקציות חנות ושירותי תוכן מתקדמים לכל עסק.

עבור עסקים שרוצים לאסוף נתונים על העסק שלכם, שריט מחברת בין מערכת לינט ובין אתרי חנות באופן מקצועי ומדויק. החיבור בין אתר חנות שנבנה כהלכה ובין מערכת מתקדמת לניהול עסק תאפשר לכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים על מנת שתוכלו לנהל את העסק שלכם באופן יעיל יותר מאי פעם, ולהסיק מסקנות לגביי ההתנהלות העתידית שלכם, בכל פרמטר.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >