התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת CRM מבית Rivhit

תוכנות לניהול חשבונות מהוות רכיב חשוב בכל עסק, בייחוד כיום, כאשר עסקים רבים מנהלים חנות פיזית וגם חנות מקוונת. באמצעות מעקב ממוחשב על הפרמטרים הפיננסיים בעסק שלכם, אתם יכולים לקבל תמונת מצב מדויקת על העסק, אך מה שנוגע לפרמטרים אחרים? חברת Rivhit הנודעת בתחום החשבונאות השיקה שירות ייחודי עבור עסקים שמעוניינים להתנהל בצורה יעילה יותר, וכיום היא מציעה הרבה יותר מניהול חשבונות בלבד. עם ריווחית, אתם יכולים לנהל את העניינים הפיננסיים של העסק שלכם ביתר יעילות לצד ניהול עסק כולל עם ERP מהנודעות בארץ.

ניהול עסקים עם Rivhit: ככה עושים את זה נכון

למעלה מזה 20 שנה, חברת ריווחית מספקת מערכות ניהול חשבונות לעסקים מכל הסוגים ומכל הגדלים בישראל. ככל שעברו השנים, זיהתה החברה את הצורך במערכת לניהול עסקי יעיל, וכיום אתם יכולים ליהנות משלל שירותים ומערכות מבית Rivhit.

מלבד מערכת מתקדמת להנהלת חשבונות, ריווחית מציעה ללקוחותיה שירותים חיוניים נוספים לניהול עסק, כולל:

  • ניהול קשרי לקוחות
  • מערכת שירות לקוחות – הפקת מסמכים לקריאות שירות, חיווי שירות, ועוד
  • חיבור לאאוטלוק
  • הפקת קבצים עבור רשתות שיווק

הודות לתכנת ה-ERP של ריווחית, תוכלו לנהל את העסק שלכם ביתר יעילות, תוך צפייה בנתונים חיוניים שיוצגו לכם במקום אחד ויחיד.

מלבד עסקים שמתנהלים בחנויות ומקומות אחרים, התכנה של Rivhit מתאימה גם לעסקים מקוונים – לרבות אתרי חנות ואתרים לממכר של מוצרים ושירותים שונים. כיום אתם יכולים לחבר את העסק המקוון שלכם לתוכנות של ריווחית ולקבל מידע מדויק בכל עת שתרצו, בלי מאמץ.

כדי לעשות זאת בצורה מיטבית, חשוב שההתממשקות בין אתר החנות שלכם ובין התוכנות של חברת ריווחית תתבצע באופן מקצועי – שירות שתוכלו לקבל עם חברת SHAREIT.

חברת שריט המקצועית מעניקה שירותי בניית אתר חנות ובניית אפליקציות עם מומחים בתחום התכנות, העיצוב והשיווק, והיא מציעה גם התתמשקות מלאה עם תכנות מתקדמות רבות – כולל תכנת Rihvit.

הודות לחיבור בין העסק המקוון שלכם ובין תכנת ריווחית, אתם יכולים לייעל תהליכי עבודה בצורה נפלאה, וגם לגלות פרטים חשובים על העסק שלכם בכל עת שתרצו. גלו כיצד לחבר בין העולמות עם SHAREIT ותיהנו מהצלחה עסקית וממעטפת שירות מלאה עבור אתר החנות שלכם.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >