התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכות CRM מבית Zebra.

לפני כשני עשורים, חלה מהפיכה בתחום של ניהול עסקים הודות להשקה של תוכנות CRM – מערכות ניהול משאבים ארגוני. מאז, המערכות הללו עברו שדרוגים רבים שהפכו אותן למערכות ניהול עסקים יעילות במיוחד, ואחת התוכנות הנודעות בתחום כיום היא ZebraCRM. מעבר לשירותי ה-CRM (ניהול קשרי לקוחות) שהחברה מציעה, אתם כבעלי עסק יכולים גם ליהנות ממוצר ניהול העסק של ZebraCRM שזמין הן לעסקים פיזיים והן לעסקים מקוונים.

ניהול עסקים עם תכנת ZebraCRM

ישנם תהליכים עסקיים רבים שצריך לעקוב אחריהם כדי לקבל תמונת מצב מדויקת על עסקים וגם כדי ליעל תהליכי עבודה. בעבר, כל פעולה בעסק נותחה בנפרד, מה שגזל לא מעט זמן וגם משאבים של עסקים. הצורך במערכת אחת שמנתחת, מסננת ומספקת מידע על פעילות העסק הביא לפיתוח של מערכות ERP, כמו המערכת של ZebraCRM, כדי לאפשר לבעלי עסקים לקבל מידע מדויק על התנהלות העסק שלהם ולהסיק מסקנות בהתאם. מערכת ה-ERP של ZebraCRM מבצעת מספר פעולות חיונית, כמו:

  • ניהול תהליכים עסקיים
  • מעקב אחר תשלומים
  • מעקב אחר משכורות
  • מעקב אחר חומרי גלם
  • מעקב אחר יכולות ייצור
  • מעקב אחר פעולות של לקוחות.

קישור בין ZebraCRM ובין מערך ERP מאפשר לנתח ביתר יעילות התנהגות של לקוחות בשילוב עם ההתנהלות הכללית של העסק, ובכך לספק לכם מידע מדויק בזמן אמת על העסק שלכם.

האם ZebraCRM מתאימה גם לעסקים מקוונים?

התשובה היא ‘בהחלט כן’; מערכות הניהול של ZebraCRM מתאימות לעסקים פיזיים וגם לעסקים מקוונים. אם יש לכם אתר חנות או אפליקציה חנות שאתם רוצים לנהל באופן יעיל, ZebraCRM מתאימה לכם בדיוק. המערכת הייחודית הזו מספקת מידע על פעולות שמתרחשות בחנויות מקוונות כדי לספק לבעלי עסקים נתונים על התנהגות של לקוחות ועל פרמטרים חשובים נוספים.

החיבור בין אתר חנות ובין ZebraCRM מתבצע באמצעות ממשק ותוסף לאתרים שנותן לבעלי עסקים גישה למידע מדויק על עסקיהם. כדי לבצע את החיבור באופן מדויק, חשוב שאתר החנות שלכם יתנהל בצורה מדויקת, מה שתוכלו להשיג עם חברת SHAREIT.

שריט בונה אתרים מכל הסוגים, עבור עסקים משלל סוגים, ומספקת שירותים חיוניים בתחום העסקים המקוונים. עבור אלו שרוצים לקבל מידע מהימן על העסק שלהם, SHAREIT מחברת בין אתרים ובין ZebraCRM וכל הכלים שהמערכת מציעה. באמצעות ניתוח המידע עם ZebraCRM, אתם תוכלו לגלות אילו תהליכים עליכם לשפר, אילו תהליכים אתם צריכים לשמר, וכיצד לספק ללקוחות שלכם את מיטב השירותים והמוצרים, בכל עת.

 

 

 

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >