התממשקויות של SHAREIT

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

התממשקות אתר חנות למערכת ERP מבית iCount

עסקים פיזיים ומקוונים כאחד זקוקים למסופי סליקה שיאפשרו להם לגבות כסף מלקוחות באמצעות כרטיסי אשראי. בעבר חיבור בין מסופי סליקה ובין עסקים שונים הייתה מסורבלת, אך עם מסופי סליקה מהירים עמו iCount, אין לכם מה לדאוג. חברת אייקאונט הנודעת מציעה מערכת סליקה אינטגרלית ונוחה במיוחד עבור עסקים מקוונים על מנת שתוכלו לבצע גבייה באשראי במהירות ובקלות.

סליקה עם אייקאונט באתרי חנות מתאפשרת באמצעות מסופים וירטואליים שמאפשרים לסלוק כספים עם כרטיסי אשראי, אפליקציית ביט, ואפילו הוראת קבע בעת הצורך. כדי להתחבר לשירות, כל שעליכם לעשות הוא להתחבר למערכת, להיכנס להגדרות, לבחור “סליקת אשראי”, ומלא את הטופס המקוון.

ההתממשקות עם האתר שלכם אפשרית עם שירותי בניית אתרים, כמו שאלו שמוצעים על ידי חברת שריט, כך שאם אתם בתהליך של בנייה של אתר עסקי חדש או שיפור של אתר קיים, ניתן לחבר את העסק שלכם למסוף סליקה של iCount.

איך עובד השירות?

כדי לאפשר ללקוחות שלכם לבצע סליקה מאובטחת ומהירה, המסוף של אייקאונט יחייב אותם בעמוד API מאובטח שיצפין את פרטי האשראי שלהם. אייקאונט מאפשרת גם שמירה של פרטי אשראי עבור עסקאות עתידיות תוך שמירה על סודיות הלקוחות ופרטיהם האישיים. כדי להשלים את התמונה, מסוף סליקה iCount מאפשר לבצע חלוקה לעד 36 תשלומים באופן מקוון עבור לקוחות שמעוניינים לפרוס סכומים גדולים.

בנוסף, מערת אייקאונט מפיקה חשבוניות באופן אוטומטי עבור צורכי מס וכדי לספק ללקוחותיכם מידע מלא על העסקאות שהם מבצעים. 

כדי לספק שירות מיטבי לכל לקוחותיה, חברת אייקאונט מציעה שני מסלולי סליקה אפשריים שתוכלו לבחור ביניהם:

מסלול רגיל – מיועד לחברות שאין להם מספר סולק מחברות האשראי. החיובים במסלול הזה מתבצעים מיד בסוף תהליך ההרשמה.

מסלול גדול – מיועד לחברות עברו תהליך לקבלת מספר סולק מחברות האשראי (ישראכרט או כאל) וחברות שיש להן מספר ספק.

העמלות של חברת iCount נקבעות בהתאם למסלול שבחרתם, והממשק מבצע סליקה מהירה ומיטבית של עסקאות מסוגים שונים.

התממשקות אתר חנות למערכות CRM ו-ERP

מאפשר ללקוחות שלנו לבצע שינוים במוצרים, שילוח מהיר ויעיל, הפקת דוחות, מועדוני לקוחות ומבצעים, שקילה של מוצרים ועדכון מהיר ויעיל בהזמנות, יעול וסנכרון מלאי, סנכון מלא בין חשבוניות, סליקות וחיובים.

חיסכון רב של זמן והגדלת תפוקת עבודה תוך צמצום תהליכים רבים בעזרת ממש יחיד המסונכן לשלל המערכות.

הפקת דוחות, ניהול מלאים, משלוחים, עדכון מחירים ושיקוף מלאים מלא ומדויק כך שכל עדכוני ההזמנות, המוצרים והלקוחות יעשו באופן יעיל של הצוות מבלי לעבוד על כמה מערכות וחסכון זמן ארוך ומיותר של הצוות, כך שניהול מרכזי של כלל הפרטים הללו ועוד רבים אשר יצמצמו תהליכי עבודה רבים, שגיאות מיותרות, יועילו במהירות הרכישה והשירותיות שלכם כחברה או עסק המוכר דרך האינטרנט באתר חנות מהיר עם זמינות ושירות טובים מהרגיל.

חייב לעשות מהפך לדיגיטל?

צור איתנו קשר עוד היום ונדאג לך לחוויה דיגיטלית בסטנדרט הכי גבוה!

תודה שיצרת
איתנו קשר!

אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

התחלת שיחה
1
היי, צריכים עזרה?
שלום :)
ברוכים הבאים ל-Whatsapp של SHAREIT
יש לכם שאלה?
מוזמנים לשלוח הודעה, אנחנו מיד אתכם > > >